Kandidatas į moderatoriaus vietą GSM Klube

Kad būt moderatorium, neužtenka nekurt kvailų temų…

Dar reikia ir apsiprast sitam klube. Taip Man tai cia kaip namai… Drovus Bet as i moderatorius nenoriu. Uztenka 1 forumo. Laimingas

ko man truksta?Šypsena

  1. kavilos temos labai subjektyvus dalykas
  2. tu dar parašei tik 217 žinues-nemanai, kad ne tik šitam klube, bet ir visoj bangoj turėtum apsiprasti? (neįsižeisk Laimingas)…net aš, parašęs 1934 žinutes, nelendu moderuot (nors gal ir visai fainai būtų Cha cha), nes nelaikau savęs senbuviu…nemanau, kad būnant moderatorium, užtenka kažkiek nusituokti gsm ir trinti kvailas, besikartojančias temas+taip mažai čia išbuvęs, abejoju, ar žinosi, kokios temos neseniai buvo?

na, čia tik pamąstymai, nepriimk kaip įžeidimo…Labas

KUKLUMO GAL…KA?

2 silverbat: as visai nieko pries buciau kandidatuot, bet

  1. neturiu laiko;
  2. igriso net ir Skelbimuose tas moderavimas Taip Cha cha;

Tai va. Labas

O, va visai nepagalvojau, SilverBat tikrai visai tiktų. Reiks įtraukt į kandidatų sąrašą Laimingas

P.S. Įsidemėkit, kad moderatorius bus ne trečias, o antras - t.y. pakeis mane.

Jovalas, maišalynė.

Net nežinau ką dabar daryti.
Ar jūs sutiktumėt, jei moderatoriai pasiūlytų 5 kandidatūras (prieš tai reikia gauti jų sutikimus), ir tada vyktų balsavimas?

Šita betvarkė jau kaip ir atsibodo.
Ne

o, kokia garbė Cha cha…rimtai manai, kad tikčiau moderuot? Nežinau Juokiasi
aj, bendrai daugiau pasitikėjimo savim: aš tikčiau moderuot Juokiasi
tik nzn, ar užtektų laiko, kutį praleidžiu prie pc…dėl moderavimo nenorėčiau daugiau prasėdėt prie kompo, o šiaip prie jo aš praleidžiu ~4 val per dieną…

jei jau renkam modera ir reikia balsuoti ,tai mano balsas butu uz SPRANDAS
,o kodel ?tai tingiu rasyti daug komentaru,tiesiog jis jei turetu laiko ir noro tai visai neblogai galetu tvarkytis. TaipTaipGerai

jo uz Spranda buutent pritariu tau… Šypsena

Nieko jus ce neishrinksit… Nekaltas

pagaliau pirma normali zinute sioje temoje as visom keturiom uz
na o del sitos zinutes :
BzP rašė:
gerbiamieji
nors as labai stipriai cia ir nesukauju jusu klube bet manau kad reikia truputeli aiskumo ivesti i visa sita reikala. Kaip zinia moderatoriu rinkome ne viena ir ne du kartus jau, taciau si karta gerbiamasai o2 mane nustebinote : kas ka nori tas ta siulo niekad taip nebuvo ir manyciau neturetu buti. Visais laikais buvo pasiulomo 5 kandidaturos ir renkama is ju taigi manyciau kad nereiktu nusizengti taisyklems ir ivedineti niekam nereikalingos betvarkes. taigi gerbiamieji pasiulote savo manymu geriausius variantus zmones su kuriais jus galetumet dirbti ar bent jau tikrai aktyvius sio forumo dalyvius ir mes renkames ka norime matyti jusu pagalbininku
su pagarba
BzP

Tau siūlyčiau dėstyti savo komentarus, kai perskaitysi pirmą žinutę.
tai eik tu nech… gaidy bliamba jau uzpisai su savo malalietkos komentarais ir moderavimu taigi teisingai pastebejai kad jis t.y. trciasis butu vietoj taves nes tau cia ne vieta
viskas uztenka man cia jusu rinkimu tokiu

Piktas

bezobrazija PavargęsPavargęsPavargęs
Manau šiuos rinkimus reikia aptarti myte.

ka jus dar kankinate 4 zmones atidave balsus uz jurx, daugiau nei kiti surinkote skirkite ji moderatoriumi ir viena problema bus maziau.
kazkas dar siulo Spranda - bet jo seniai nematyti.

Nu užbaigiam su tais penkiais kandidatais… jurx, sprandas, silverbat… dar dviejų trūksta, ir pradėsim normalius rinkimus…

siaip kazkas pasigedo sprando, Laimingas biski su nikais eksperimentuoju, ramiau dabar biski, nes privatas atlaisvejo Cha cha

Nesipeshkit del valdzios.
Kas nori buti, tegu siulosi. Mes jau pabalsuosim

Laimingas

itrauk mane man butu labai idomu paziuret kiek zmoniu balsuotu uz mane nors as ir zinau kad nelaimeciau

VELNIOP!

Tema rakinama (pakabos čia į rytojaus kaip skraiduolė, kad visi galėtų su esama situacija susipažint).

Kaip walio sakė: bezobrazija PavargęsPavargęsPavargęs

Kitą savaitgalį - klubo narių susitikimas, tada ir bus sudarytas 5 kandidatų sąrašas, savaitė bus paskirta balsavimui.
VIP nariai, kurie nedalyvauja susitikime - prašyčiau atsiūsti savo nuomones man privačia žinute, kokie būtų galimi kandidatai. Su kitais susitiksim meet’e, tada galutinai ir nuspręsim, nes ši tema - be ateities.

Ačiū visiems pasisakiusiems.