Kandidatas į moderatoriaus vietą GSM Klube

Trecio modero reiktu jei niekas nesisiulo as galeciau,bet man tas pats cia jau zmonem spresti.O i banga ateinu i diena po 10 k. ir bunu po 30 min. Atostogu metu ir svenciu dienomis galiu but kad ir po 6 val. Nepykit zinau,kad negrazu saves siulyt,bet as nieko nesitikiu ir apskritai tegu patys moderatoriai nusprendzia kam duoti trecia vieta.

Ash noriu moderatorium but Nekaltas

nu kartais as nesuprantu.
Kas ydomu ta grazia data 09.08 sugalvojo??? Del VIP nariu rinkimai buvo kelias savaites ir tai ten gincu visokiu buvo milijonai, o kas tas vip, tik trys raidytes… O dabar moderatoriu nori isrinkt per 25 minutes
Kam reikejo ta tema nukabint?

Dabar tik sukure nauja tema (apie Jurx) iskart uzrakinama, ir siulo i sita nuoruoda… Zek irasyk i ja nauja kandidata, sakys, nera cia reikalo prikelinet senu temu, balsavimas jau baigesi
aij vienu zodziu…

darykite neklause jurx moderatoriumi. cia reikia nors vieno blaiviai mastancio zmogaus, kad ir bandomam, kokio menesio laikotarpiui, jei nepatiks darykite dar vienus rinkimus. ir siaip siulau is anksto sudaryti kandidatu sarasiuka ir tik is ju rinkti, nebus jokiu nesklandumu

Prikelinėt senas temas galima - kai yra reikalas. Šiuo metu jis yra. Kadangi nebuvo šioje temoje jokio aktyvumo, ji buvo nukelta nuo skraiduolių. Taigi ir laukiame, kol kas pagaliau pasiūlys kokį kandidatą, ir galėsim pradėt rinkt. Dabar gal kiekvienas tegu sukuria po nauja temą su kokiu siūlomu dalyviu?

Siulau FAustux007XPi.Man atrodo jisai protingas bachuras,padarytu tvarka.

Tokia idiotiska situacija. Padaryti rinkimai - niekas nebalsuoja. Man jau vienodai sviecia kas bus trecias moderatorius. Siulykit ka daryt siuo atveju. Kita savaite meet’as. Kam idomi klubo ateitis - aprireikskit ten.

Tai mat yra toks dalykas, kad nevisi ziuri i senas temas, ne visi zino kad ji buvo…, o kad aktyvumo nebuvo tai cia normalu, tokiose temose niekad aktyvumo ir nebudavo. as sakyciau ja reikejo maziausiai koki menesi laikyt, kad visi galetu normaliai pamatyt kas tinkamas i moderus is pasireiskimu forume, o ne taip kad paimi atsidarai visa nariu sarasa, pasiziuri- o grazus nikas, reikia man ji siulyt i moderatorius…

siaip reikiazmogaus, kuris daznai cia buna ir yra tikrai nesaliskas. na stai turim tris siokias tokia minimas kandidaturas jurx, zhee ir faustuka, dedam juos ir tegu balsuoja o del kitu nors ir tvanas, veluojanciu traukinis nelaukia
bent as atiduodu balsa uz jurx , manau dauguma ji palaikytuGerai

na va ir pats jurx lyg nesipriesina, tad tvarkykite popierius naujam etatui

jurx

As per wapŠypsena)) pasiulyciau kad ir koki wagishiu,bet jis tikriausiai studijuoja…

na ka lieka du jurx ir Zhee

As uz jurx Gerai

gerbiamieji
nors as labai stipriai cia ir nesukauju jusu klube bet manau kad reikia truputeli aiskumo ivesti i visa sita reikala. Kaip zinia moderatoriu rinkome ne viena ir ne du kartus jau, taciau si karta gerbiamasai o2 mane nustebinote : kas ka nori tas ta siulo Apakęs Apakęs Apakęs niekad taip nebuvo ir manyciau neturetu buti. Visais laikais buvo pasiulomo 5 kandidaturos ir renkama is ju taigi manyciau kad nereiktu nusizengti taisyklems ir ivedineti niekam nereikalingos betvarkes. taigi gerbiamieji pasiulote savo manymu geriausius variantus zmones su kuriais jus galetumet dirbti ar bent jau tikrai aktyvius sio forumo dalyvius ir mes renkames ka norime matyti jusu pagalbininku
su pagarba
BzP

As palaikau Zhee kandidatura. Taip Nors siaip patarciau paciam o2 isrinkti kelis zmones ir tada visi rinksis is ju. Laimingas

Tau siūlyčiau dėstyti savo komentarus, kai perskaitysi pirmą žinutę.

E nu taigi as nenoriu moderuot nuŠypsena nes studijuoju, kartais dirbu ir pastaruoju metu labai daug geriu Laimingas nu bet namie interneta turiu siaip… Nu net nezinau. Gal vistik jurx labiau tiktu?Nekaltas

nenori, na ka lieka tik jurx. jis nedave neigiamo atsakymo. tad manau, galite skirti

galit ir mane isrinkt, kvailu ir nereikalingu temu nekuriu.
Mirkt galit i kandidatus irasytŠypsena