kancia


kancia

Ofise toki kompa gavau…Jau kelis menesius kankinuosi, bet nebegaliu - zudytis norisi del operaciju greicio ir kompo galingumo…Kaip ji be techniniu pazeidimu pribaigt, kad nauja duotu? Kol veikia - niekam neisaiskinsi, kad pajegesnio reikia…

O nuo kada kompo pajegumas skaiciuojamas servispakais?

Nuo tada, kai kompas nebepajegus uzkraut likusios informacijos. Ne is karto pastebejau, atsiprasau. Po COMPUTER informacija turetu buti tokia: AMD Athlon™ XP 1700+ ; 1,47 GHz ; 96,0 MB of RAM

Man xp be service pack 2 išvis neveikia, blue screen mesdavo iškart Šypsena

Tai man tipo dar dziaugtis reikia, ane? Juokiasi

96 MB RAM ApakęsTai tau nereikia kompiuterio keist, pakankamai dar pajėgus jis įprastiems darbams. Tik sakyk adminui, kad dar RAM dadėtų kokius 256 MB (mažiausiai), ir vėl bus galima dirbt normaliai.

ne ne, neprasidėk su 256MB. Mesk du po 512, jei tikrai negali kentėti (kas tikiu, tikrai yra neimanoma - o dar tikriau - visiškas ^*DAS) tai nusipirk per skelbimus ir pats įsidėk, arba susitark su direktorium, ar kokiu finansininku, kad kai atneši saskaitą faktūrą iš parduotuvės tau gražintų pinigus. Ir normaliai dirbsi. Juk tau kompiuteris - DARBO įrankis, sugalvok įtikančių pavyzdžių, ir tikrai gausi leidimą upgreidui. Šypsena

pries pirkdamas RAM’us pasiziurek kiek slotu yra.jai 3 slotai tada pirk viena 1Gb kaula

DarkSuN, PATS nieko as neisidesiu, nes esu PATI Cha cha Jau kuris laikas zyziu sefam, rodau, kad gaidys, o ne kompas, aiskinu, kad tai, ka per 5 min kokybiskai su normaliu aparatu padaryciau, su situo grabu darau puse valandos, bet kol kompas neuzlinko galutinai, niekam mano stradalinimai neidomus…Arba istampysiu sefam nervus ir duos nauja kompa, arba ismes is darbo uz ikyruma…Bet su tokiu paliegeliu aparatu tai pati tuoj gala gausiu…

Slotai, kaulai…mmmda… Juokiasi aciu uz patarimus, db einu i kompiuterininku terminu zodyna ieskot vertimu ir bandysiu apsimest shustra, aiskindama sefui, ko mano kompui truksta ir kaip tai gauti Cha cha No offence, rimtai, aciu uz praktiskus patarimus. Kad ne viska ismanau, kas dezutes viduj yra ir kas turetu buti - tai cia jau mano problema, ne Jusu.

sakyk kompui sklerozes reikia dadet Cha cha

Nea, ateisiu pas administratoriu ir sakysiu - duokit man kaula su trim slotais Juokiasi ciuju mygom greitaja iskviestu Cha cha

cry me a river Žliumbia

patraukinek is rozetes kai ijungtas, some say,kad padeda