kamstis vakar


kamstis vakar

teko ir man pastoveti Cha cha

kiek laiko prastovejai? Šypsena man tai gerai kad i kita puse reikejo Cha cha

blin as pradzioj pagalvojau,kad tuscia kelia paprikolu nufotkinai Cha cha

eina nakuj

as apie 18:30 myniau i kns, kamstis buvo pries terminala Vinges. Apie 22h grizinejau i vln, jau buvo uz terminalo, tik ilindom i kamsti, dar belenkiek sustojo, nes eismo buvo nerealiai … Siaip nuo Vinges iki savanoriu gal pusvalandi vaziavom ŠypsenaGerai dar, kad i lazdynus nelindom, o savanoriais, nes ten irgi ragas buvo Šypsena

Nu gaila as vakar fotiko neturejau, buciau imetus vaizdu is povandeninio laivo ties Prienais. Matomumas per liuti max 50-100 metru. Kaifas… Cha cha

Paplepėkim nu nakui

irgi maciau vakar. o i kita puse tai tuscia isvis mini ir vargo nematai :d. kokia proga ten kamstis buva?

su das visiskas kasdiena tie kamsciai vilnius-kaunas autostradoj darosi Užsispyręsblogiausia kad i darba reik vaiziuot is kauno i vilniu o vakare dar ir gryzti Žliumbia

Karstos vasaros Šypsena paskutiniai kelio darbai, pries grigiskes, prie Tvirtoves Šypsena daugiau nieko, eismo daug buvo, jau kai i kns myniau matesi, kad afygenai vaziuoja

Aha teko ir man pastovet tam kamstyje, bet siaip atrode is pradziu baisiau, nei buvo is tikruju Mirkt

aš mačiau pektadienį, bet tada avarijos smulkios tokios buvo, o čia tai virš visko Nekaltas

Eilinis karstas sekmadienis, kai poilsiautojai gryzta i sostine… nieko naujo, tenka prie to priprasti kai marsrutas karta i menesi vln-klp ir atgal.

Ten turiu soda Šypsena salia ezero tai labai lengvai apvaziuot galima pro grigiskes Mirkt taip ir dariau Mirkt