Beždžionė neturi sielos, kurią turi žmogus. Beždžionė negali įdėti meilės į kurinį kaip žmogus ir negali taip grožėtis supančia aplinka, kaip žmogus. Jeigu ateiviui duotum teptuką nupiešti paveikslą, jis nupieštų kaip kompiuteris, be žmogaus jausmų, kaip nuotrauka jam išeitų paveikslas, panašus į nuotrauką.
budistai yra zymiai arciau dievo,“tos energijos gerosios”,negu kazkokie sektantai ,kurie kaip tu bando i ta pasakeciu turini sudeti visa savo gyvenima ir jie tai parodo savo darbais ,ir panasiai.
Senai pripazinta yra, kad biblija yra sudetinga ir sunkiai ikandama knyga. Ja paprastam zmogui yra sunku ikast ir interpretuot tinkamai, vardan to kunigai ir kiti dvasiniai mokytojai turi padet tinkamai interpretuot mintis pagal situacija gyvenime. As pvz nesuprantu tu alegoriniu pasaku. Buk, jeremijau, geras dede ir isversk. Kunigai va pamoksla paskaito ir citatas paaiskina zmonems, kad jie suprastu.
Gaila, kad nesupratai. Dirbanti vadovą maišai su alkoholikų.
Ne kad turtai kitiems atiteks, bet kad Dievas gali pareikalauti gyvybės. Kodėl tie žmonės nori anksčiau mirti? Nesuprantu.
Reikia rūpintis ne tik žemišku gyvenimu, bet ir dangišku.
Alachas buvo iki Mohameto, kaip ir baltai turėjo Perkūną iki ateinant krikščionims (tiesa ir jiems atėjus). Lygiai kaip ir velnias, buvo lietuviškoj pasaulėžiūroj iki krikščionių.
Idomus tas filmukas, priesingas persamai kramtoskei ir panasiam briedui, o gyvenimo prasme individuali kiekvienam zmogui atskirai, jei jau kalbant placiai, tai prasme ir yra pats gyvenimas.
Man jau 26 bet as iki siol nesuprantu gyvenimo prasmes… Kodel gyvenimas negaletu buti geresnis-daznai pagalvoju. Ir is viso kaip pagalvoji keista… As cia ne savo noru, bet kodel as galiu jausti skausma? Kai mirsiu tikiuosi kad ka nors suzinosiu.
į šitą klausimą aš berods jau atsakiau anksčiau ir kartotis nėra tikslo. Motyvacija vėlgi nėra prsmė - tai skirtingi dalykai. Prasmė, prasmingumas - tai maistas protui ir poreikis kyla iš proto. Motyvacija, patirtis, noras ir t.t. - tai gali būti ir emociniai, jausminiai dalykai, kurie verčia mus judėti.