kambarys pagal jusu nora

kambarys pagal jusu nora

labaj butu idomu suzhinoti,kajp joos isivajzduojate savo kambary?toki,kuriame jawstumetes geriaw nej kur kitur…kokios dekoracijos,spalvos ir t.t. Niam niam

Mano kambarys erdvus,raudona sofa,sviesaus medzio baldai su metalo elementais,grindys-sviesaus parketas,didele gele ir langai nuo lubu iki zemes.Sitaip isivaizduoju savo kambari.

,.mano svajone yra stiklinis namas… visas is stiklo… taigi ir kambarys toks turetu buti… jame tik vandens lova ir gera aparatura… vietoj kedziu - pagalveles…na, dar gali buti labai zemas mazas staliukas kam nors rasyti… bet tai nebutina… minimaliai daiktu… vietoj spintos pastatoma pakaba… keli paveikslai.

mano svajoniu kambarys butinai su langais nuo lubu iki grindu ir graziu vaizdu pro langa Šypsena Visa kita jau neypatingai ir svarbu tada Šypsena Dar noreciau sviesiu spalvu ir kad baldu nebutu per daug Laimingas

dar tik darysiu savo kambari tik nenusprendziu kuris mano bus miegamasis ar darbo kambarysar tuoletasCha cha ku daugiausia laiko praleisiu nzn tikriausiai virtuveje taip kad praktiskai reiks daryti viska manau

Apakęs fantastish!dar tokiu negirdejau,bet mintis tai nuostabi…mane irgi zavi minimalizmas ir stiklas Taip

irgi neblogai…pas mane langai nuo grindu iki lubu Liežuvis vaizdas i prospekta ir miska Cha cha

vo kaip faina ŠypsenaGerai Tik galvoju kokioj cia vietoj kad ir prospektas ir miskas salia… Gal miskas uz upes? Šypsena

O aš stiklo nemėgstu- dideli langai gerai, bet ne viskasNe

  • baldų tiek kiek reikia- spinta, lova ir stalas su kėde, aišku dar ir didelis fikusas, svarbiau kad už lango kaimyno sienos nebūtų, o pieva su medeliaisGerai

Net ir cia Tu nusisneki.

Juokiasi

laisves prospektas ir pasaku parko miskelis Veee

sviesus, butinai su balkonu i mishkeli koki nors… o kambary labai daug egiptietishku motyvu. va taip va Šypsena

jiegele…niu gi ziuriu as cia,kad visai lietuviai nenuobodus,kaip daugelis sako… Niam niam ideju turim dar geresniu nei uzsienio dizaineriai,nia? Mirkt teip ir toliau! Gerai Taip

Na, mano svajonių namai vaizduotėje erdvūs, šviesūs ir minimalistinio stiliaus, t.y. baldų, daiktų tik tiek, kiek yra būtina. Interjero detalės abstrakčios formos ir t.t.Mirkt

http://www.faunaforumas.tinkle.lt

Nekaltas ir kur paveikslus kabinsi, jei viskas bus ish stikloCha chaCha chaCha cha