KAM PATINKA \"THE CRANBERRIE\"?

KAM PATINKA "THE CRANBERRIE"?

Man tai patinka ju guzai"ZOMBIE" ir "ODE ABOUT FAMILY"…tik nzn kur gauti ju cdNežinau

Gerai seni, bet geri. Ypac zombie klipas Gerai. As kazkoki rinkinuka ju turiu tai kartais perklausau.

yra neblogu dainu is ju puses

Visai neblogai chebra groja Šypsena Turiu kelis albumus, patinka Šypsena Bet kokia nauda is sitos temos? Šypsena

senos dainosGerai

o aš tokios grupės nežinau Žliumbia

man panašiai skambanti grupė The Cranberries tai patinka, o šitos nežinau Nežinau

na kiek zinau grupe vadinasi "The Cranberries"Mirkt niu man ir praeina…nerealios senos dajnos…gajla dabar pritileŠypsena
va…o CD tai muzikos prekiu pardafkese ar tarkim parsisiusk interu ir isirasyk i CD (kaip dauguma turinciu internetines paslaugas ir daro)
sekmesMirkt

tikrai labai labai patinka ju dainos "Zombie" "No need to argue" "Ode to my family" Šypsena

Gerai gera grupe Gerai Taip

.-išsidirbinėjimasNekaltas

patinka, bet nesu fanė Nekaltas

Turi daug geru dajnu,bet ash asmenishkai labiausiai vertinu ir kiekviena diena groju , bei dainuoju
The Crannberries - zombie

Taip Mirkt

Jo Zombie ir Dreams nerealus gabalai

Gaila, kad pas mane chatoj nera interneto-atsisiusciauLiūdnas, na o kaip pas kazkada grojau, tai maciau kaip viena mergina nerealiai dusavo Zombie kurinuka,…nu vaizdas tai unreal!!!Gerai…jei mano merga man taip padainuotu ta daina(kad ir buciau pensininkas), versciau ant lovos ir nepaleisciau kokia para,…maziausiaiBučkis

tai negi čia beapsilankančių žmonių akiratis ir tesiekia šiuos du kūrinius? Šlyktu Veee

meeliu "The Cranberries " ,todel ,kad ju daijnos lb grazios Gėlė Drovus Girtas

gera, labai gera grupė Taip

mmm nereali grupe (tik istaisyk klaida pavadinime) Girtas o "zombie" tai is viso mano megstamiausia daina ever Gerai nors ju siaip dauguma dainu yra geros Girtas sena grupe, bet neuzmirsta ŽvaigždėMyliu