Kam labiau netinka merginoms ar vaikinams?

man tai labai rukancios merginos nepatinkaNeNeNe

aisku kad merginoms visiskai netinka,man kurios ruko tai panasios i…eeeee…nepykit paneles…Angelas

nepatinka kai vaikinai ir merginosNeNeNe

Nei vieniem, nei kitiem rūkymas grožio neprideda.Pats nerūkau ir jums nepatariu.

Kreipiuosi i tuos kurie sake kad merginoms labiau netinka rukyt… Man atrodo kad jusu nuomone suformavo visos Lietuvos pozhiuris i rukyma ir tai kad rukanchiu merginu yra mazhiau nei waikinu… Ir dar norejau jusu paklaust ar tas vienas "smilxtantis pagaliukas" gali prideti ar atimti ish zhmogaus tiek daug grozhio?! Shiaip zhmones nepykit bet man jusu nuomone atrodo tikrai durnai…

Man tai atrodo jog iš tiesų nei vienam netinka rūkyti.Veee

nekenčiu šito dalyko!!!!!! Visuomenė susidaro ***inus stereotipus ir juos pakeisti labaj sunku… Viskas supykau- tapsiu feministė lezbietė!!! Kovosiu už moterų teises!!!
diskriminacija- merginos rūkyti negali, merginos keiktis negali, merginos turi linksėti galvą ir su viskuom sutikti… KAip kokiuose viduuramžiuose, nesvarbu kas esi karaliaus žmona, ar chroniaus meilužė- tu edsi moteris, o tai reiškia, kad esi niekas !!! Priedas!!! tau negalima to, tau negalima ano, tu privalai tai, o vyro turi klausyti Veee
21 amžius bet vistiek, mes acilikę…
Nesvarbu, ar vaikinas, ar mergina, svarbu tai, kad rūko!!!!!!

mūsų nuomonės panašios Taip
Nu ir nikai panašūs Juokiasi

man vapse nepatinka kai ruko

Mergina Veee

Fui nepatinka, kai mergina ruko Baisu

merginoms Liežuvis

Chia shiaip reik sakyti ar patinka ,kai ruko musu mergina,ar vaikinas…man,jei rukytu mergina nepatiktu…ir shiaip zhinau,kad daugeliui merginu nepatinka kai bachurai ruko,kai tuo tarpu jos-ne!!!O kai ruko abu , tai kitas reikalas!!!Ash pats asmenishkai nerukau…bet shiaip labiau netinka rukyti panoms!!!!!!!!!

Tas smilkstantis pagaliukas atima visa grozi.

gal kreipkis i vyru ir motery lygiu galimybiu komisija?

aisku ziurint ka ruko nu bet siap merginoms labiau negrazu rukyti o ypac kai eina ir ruko viesoje vietoje pasigedintu fuBlogaiKietasVeee

Na daug ruko ir nieko nepakeisi. Manu kad aplamai negrazu rukyt. Na ir kas is to kad ruko???Ar tai ka nors pakeicia???Tik organizma zmones gadina!!!na ir as kartais pagadinu ta savo organizma, ka padarysi, bet is tikruju tai merginom negrazu rukyt!!!O vaikinam tai dar puse velnio

Ane?Cha cha

nu apskritaj man negrazu kaj ruko Šypsena bet siajp negraziau kaj merginos,ypac kaj ejna meistu ir ruko Šypsena