Kam labiau netinka merginoms ar vaikinams?

Pavydi?Cha cha

shnrz negaliu patiket tu teisus Kietas Cha cha

ne, negali buti, as veliau pasitaisiau ir sakiau kad zmona teisi, nu vistiek, musu nuomones negali sutapt, jei tu ir pritari, tai pasirink kita nuomone, as ta jau uzsiemiau pirmas

Siaip bu tesius, bet teisesnis tu. Šypsena

as kadangi pati rukau, tai man rukancios panos netrukdo. nu bet rukyt irgi reik moket. i tas kurios ruko susirauke kaip senos bobos, ar ba kai nemoka net i plaicius itraukt ir kazka issipisineja, tai slykstu paziuret. o as pati tai po kokiu 5 metu stengsiuos mesti, jei tik pavyks. bet vistiek stengsiuos. ateity gi vaikus reiks gimdyt

teisus abu…man nepatinka nei tokie,nei tokie…Apakęs bet pati rukau,mano draugas irgi Taip tai nieko nepakeisi Ne

man tai irgi fainiai atrodo "mokancios" rukyti panos, kaip pvz raudona per aqua2 rooke, pzdc zhvengdavau, nors gal jus ten visi vilniuj taip rookot?

mano manymu tu teisus…Taip

prie ko cia vilniuj? Juokiasi jei vienas,nereiskia,kad ir kiti…o pas jus(nzn kokiam mieste) wisi gerai ruko,jo? Juokiasi

jo kaune visas rookymo elitas gyvena

Taip jooo paroookom Taip

nei tiems, nei kitiems netinka…Nustebęs

…man patinka, kai vaikinai ruko=)

tu teisus mergom negrazu rukyti

koks jums skirtumas?kas nori tas tegul rukoKietasman siaip jokio skirtumo ar tai merga ar bernas juk mes visi zmones ir visi turim vienodas teisesCha cha

Man asmeniskai tikrai nekaip ziurisi rukanti mergina

Abu jus neteisus, bet manau, kad merginoms tai labiau netinka negu vaikinam Veee

o as va ishvis nerookau Liežuvis

manau kad merginoms labai negrazu rukyt, taciau ir vaikinai galetu atsikratyt to zalingo iprocio, na taciau ju teise rinktisŠypsena

Siaip man is viso nera grazu kai kas nors ruko… Bet baisiau tai atrodo paneles… Taipvulgariai ziauriai atrodo :confused: