Kalpokai


Kalpokai

šiknon tokius kalpokus…

Kazkas sake kad juoda madinga Cha cha Ant masinos atrodo mazdaug taip farm4.static.flickr.com/3334/3276875524_b6715e453d_o.jpg

vapse siknon kalpokus Taip

Man tai visai gerai atrodo,vis geriau nei purvo ratai (skardinukai) Cha cha

Koks skirtumas tarp juodai purvinu skardinuku ir juodu kalpoku? Kalpokai kainuoja Cha cha

Su kalpokais vis graziau bent kiek atrodo… Pas mane skardinukai aprudije,kai nusiplauni labai slyksciai atrodo Veee Nu,iki balandzio kol lietnykus desiuos atvazinesiu gal su sitais.

juokingai atrodo seip… Šypsena

nesamone totali Cha cha man tai daug geriau atrodo skardinukai kad ir kokie jie bebutu aisq ne vasara Cha cha

Uzmusiau_boba ar tik ne pats kazkada rekei kad kalpokus is turgaus deda gezai ir t.t.? Juokiasi

Topazas - ten buvo biski apie kitka kalba,apie kalpokus nieko neminejau.Beje situ kalpoku kaina vos ne kaip originalu…

tai kad brangus,reiskia geri? Cha cha kai sau pirkau,irgi tokie buvo,bet pirkau pacius paprasciausius vien del to ,kad sitie tragiskai atrodo ir kaina nesveika. ir dar tas chrominis “SPORTIVE” uzrasas Juokiasi

P*,man gerai,man sueis,prie SPORT merso SPORTIVE kalpokai labai liuks viskas yra Gerai nEvaryk Cha cha Man jie visai gerai atrodo Cha cha O kaina man nieko nereiskia,ar 80 ar 50 ar 100,vistiek visi pinigai pas mane kisami i masina ir man gerai,man tinka Cha cha

gerai atrodo su juodu ratu susilieja Gerai vis geriau nei paprasti kibiro spalvos

tai nusipirk normalius ratus jei pinigas nieko nereiskia … kisejau Gerai

Es_ne lokuti neaiskink ka man daryt ko nedaryt,eik geriau paverk dienorastyje savo Špyga Juokiasi

Juokiasi originalu Gerai tik toks nelabai issiskiri is kitu kebabu savo zargonu Šypsena, nebet tuo jog negaila 50lt i masina ikist

Sugalvosi ka parasyt verksny ar ne? 10 kartu ta pati posta redaguoji vargseli. Paziurek geriau sita video,tau tinka youtube.com/watch?v=1HQIcdGg63I

gerai taika Angelas kaltas, redagavau posta…

Nepatinka man tokie pricepkos kaip tu kad tik prisip*st prie ko nors