Kalėdinis senbuvių Dead (ot)Morozų sabuntujčikas

Aš dar nebaigiau… Cha cha Cha cha Cha cha

/me atseit šiandien tik baigė, ~ 2.30 h berods Šypsena Ir tuo metu atrodė, kad visi barai labai anxti užsidaro Cha cha

Tamsta, berods uždelsėt truputi, jeigu ka tik, ane? Cha cha

Pusryčių metu apsiribojau citrinos skonio mineraliniu vandenėliu Gerai

Taigi buvo ant durų parašyta “it’s up 2U” Taip Manyk, kad U yra :30 Cha cha

Patiko citrina vakar? Cha cha

žiūrau tradicijas išlaikot… Girtas

Laikai bėga, tradicijos išlieka… Šypsena

…bliamba,ir aš norėjau užšokt-bet labai pagailo cunamio aukų ir prisigėriau anksčiau… Pavargęs

Mes irgi pakėlėme taures už anuos, taip pat v polzu golodajuščix Povolžja ir za Juščenčko. Gerai Ir už šviesią Bangladešo ateitį pakėlėm. Girtas

Nugi nugi… kaip gis mūsų Kiaulė balius praėjo? Cha cha Žiūrau ir (Ni) bais norėjo atait Drovus Cha cha

Kaip praėjo, kaip praėjo… Nekaltas Be tavy praėjo. Žliumbia Galėjai savo Ignoruoju ir atnešti.

velnias, cia peregaru kaip duoda !!! Veee Cha cha

Drovus Tixo baby - vse poedem… Aš šiandien tik vieną buteluką Alus… Nu nėr ką veikti darbe. Nekaltas O sėdėti tai reikia… Žliumbia

galėjai galėjai… aš daug ką galėjau Nekaltas Liežuvis O vat bent jau leidau jums po mužsky Kiaulė pabazarint Taip Cha cha

nu galiu pasakyt, kad mano liguista vaizduote dar niekada nebuvo sugalvojus darbe is neturejimo ka veikt Alus gert…

mes univeroj iš po staliako ugninį vandenį siurbčiojom Girtas Cha cha Ale po to bent neliūdna patapo. Drovus Valgykloj kortom pliekėm- tipo kazino atidarėm, kol galų gale valdžios papeikimą gavom… Nekaltas O aliako aš dabar oi, kaip norėč Girtas Niam niam

I za to spasibo… Nekaltas Taip Ale vienas kitas moteriškas Ignoruoju nebūtų sutrukdęs. Cha cha Nors į vakarėlio pabaigą jų atsirado. Taip Girtas

Dat mynz, kad jumi dar jauna - viskas dar priešakyje. Cha cha

Cha cha nu kur gi neatsiras, kai toookie berniukai Drovus sėdi. Mirkt

Otvažiuok į VNO - soobrazim na dvoix. Girtas Cha cha****\ *Manu Chao - Welcome to Tijuana