Kalėdinis senbuvių Dead (ot)Morozų sabuntujčikas

nu labas rytas … Piktas O manęs pakviest typo nyreikia, ane? Piktasmorozai blyn… Pavargęs nu aš pasirodysiu ir nekviestc, ale tik valandai … Nežinau blyn dieną nevykusią parinkot… Nežinau

O tai kam šita tema skirta, jei ne pakviesti? ApakęsP.S. Nėra netinkamų dienų Aloyzui. Taip Cha cha

Nu va , ir ash prishokau prie Interneto drato Gerai. Kalbejausi su dede Psycho. Kaip saka, pazhadet nepazhadejo, bet ish balso sprendziant , alaus tikrai nori Niam niam Cha cha. Manau, kad sulausime Šypsena

Nu, jeigu alaus dar nori, reiškia viskas gerai su juojuo. Taip Cha cha

a su nikeliuotu dėdule nekalbėjai? Nekaltas ar ans bledžių razborkėm užsiėmęs? Girtas

A ką, onam atskiro pakvietimo ant blizgančio papieruko reikia? Cha cha

Tu juokauji ? Taigis jeigu Nikeliuotas ateitu, tai gi puse Bangos Moteris sulektu smotrynas daryti, o norisi pasedeti ramiai, pakaushti aleko bei pasidalinti idejomis, kaip gelbeti Bangladesho ekonomika.

Ale niekas neliepia tai pusei Bangos Moteris sakyti. Nekaltas Bo tokiu atveju tikrai per Panoramą karštą reportažą iš įvykio vietos parodytų. Baisu Cha chaKancpyraciju soobledat nado. Gerai Taip

jo… gal šykart geriau varianc “linxmai”… Taip

Nu psio, mane jau atkerta nuo Interneto . Susitiksim prie Alus

jei varianc linksmai tadu Mėta nie vtiemū Nekaltas

a tavęs niex neklausė… Liežuvis Pavargęs

mamuc ne į klausimą ir acakinėju Pavargęs

Nu kiba užlėkt reikėtų Alus, lyg ir numatau šlaistytis tose vietose… Su klaustuku mane įrašykit Šypsena

Supratingas jaunuolis. Gerai Cha cha

o tie senbuviai cia kaip? labai otmorozais tur but, a tik biski uztenk? kriteriju nenurodet, gerb. clandestino Cha cha

Atsikeliau ka tik… GirtasNu gerai buvo Taip

olo, nu kur jumi vakar buvo? Nekaltas Traukinys gi šikančių nelauk’ Cha cha Užtenka ir truputį. Taip Glavnoje čtoby kostiumčik sidel. Cha cha

Aš irgi ką tik. Taip Atvažiavau į darbą. Cha cha Ale pažiūrėjau į tamsius head ofiso langus ir nuvėjau nusipirkti pusryčių Alus Cha cha.

jumi vakar ar šian pabaigėt? Drovus