kalėdiniai žaisliukai

kalėdiniai žaisliukaiŽvaigždė

sausio 22d. Cha cha baigesi jau kaledos arba as durnas

ką žinau, man tai jokie žaisliukai nemieli, nebent būtų sunkūs ir iš daug metalo, ir juos kabint tektų su kopėčiom ant eglės iš matalinių konstukcijų.

dar apie Kaledas tebesnekama? Nekaltas Nekaltas

jau geriau niekada arba pries kaledas Nekaltas uzgaviniu isdaigos ir tai butu geresne tema…

O blyn… dabar supratau kad… PRITARIU !!!

Apie kaledas buwo temu tikraj per daug, galejaj tiesiog sukurt diary apie tuos zaisliukus arba i kazkure is daugybes temu parasyt sawo nuomone apie kaledinius zaislus… Nekaltas tu bijojai kad toke tema gali buti, bet sukurej kita? nelogiska Nekaltas Tu bijojai, kad si tema gali buti, bet ja sukurej vistiek…

tam ką pacitavau.

taij reikejo sita tema sukurt viduri vasaros…isvis jega butu…

kad nieks nemoko…;V

Lietuva - laiva. Kur noriu ten rasau… Nekaltas Nesakiau, kad nepatinka tawo tema, bet sykarta patajkej… Mieloji, galvoji visa laika sulauksi tik tokios nuomones kokia nori isgirsti Nekaltas labai klysti… paprasciausiai atsakiau i tavo tema savo nuomone. Na bent as jau tikrai nebandau tawes suvaryti, tiesiog klystame visi…

Liežuvis

Na as ir neliepiau kazko daryti, tiesiog pasiuliau Nekaltas Vnz, mano nuomone stipriai skiriasi nuo tawosios ir nemegstu ilgu diskusiju be galo… o ypac jei mano pasnekovas pagal mane naivus Nekaltas sekmes…

senoviniai,

aj man taj tas pats, bet pas mus taj nauji tokie Liežuvis

Tu neisigilini i mano zodzius. Skaitai tik pavirsiu Nekaltas Na ir tegu…

Naujoviški Kietas Cha cha

Ar būtina atrašinėt į kiekvieną žinutę?

eglute graziau atrodo papuosta naujais stilingais burbulais Cha cha, bet senoviniai man labiau prie sirdies Apkabinimas

Čia į kurią mano žinutę atrašei? Nekaltas Pavargęs