Kalbejimas per sapnus

Kalbejimas per sapnus

Na va keleta motereliu kankinasi kad vyrai knarkia, o va mano draugas naktimis kartais pashneka Šypsena Prisipazinsiu, bet cekavumas nugali - visada pamirshusi, kad reikia miegoti, puolu klausyti ka mano mielasis ten blevyzgoja. Ne ne kitu moteru vardu jis nemini Šypsena Bet tokiuose sapnuose jis buna kazkoks piktas, pastoviai kazka bara, kazkoks nepatenkintas. Baigiasi tuo kad visokiais budais stengiuosi ji pazadinti. Kartais pavyksta Šypsena Ryte jis nieko neprisimena. Taigi, gerbiamieji, gal kas zinote kas tai per "liga"? Gal tai nuovargis? Lunatikavimo forma?
Zinoma nesakau kad tai man didele problema ir ash negaliu su tuo susigyventi, bet ir nemanau kad tai normalu. Juk kazkokios priezastys tam yra.

P.S. Rydai, jis tikrai i lova nesisioja Šypsena

Dažniausiai žmonės per miegus kalba kai pervargsta. Nors jei tai būna labai dažnai - gal tai ir ligaNekaltas Aš vienu momentu irgi buvau pradėjusi kalbėti, bet tai buvo nuo persidirbimo, o mano kalbos ir tebuvo apie darbą. Aišku, tik kas girdėjo, labai juokėsiCha cha

TaipTaipTaipTaipTaipTaipTaipTaip

nu ash tai kartais subludiju kai noriu miego, bet mane vis dar kalbina. Tada sneku ir pajauciu, kad jau nusishneku Cha cha nebesuprantu ar jau sapnuoju ar dar nea Cha cha

Tai yra VISISKAI normalu, nes daugelis zmonui kalba per miegus. O dazniausiai tai buna, kai dienomis tvyro kokia nors itampa arba labai pervargsta. Kalbu is savo patirtiesTaip

Maniskis irgi buna, kad koki sakini pasako Taip, bet kai bandau pradeti aiskintis apie ka kalba - visada atsibunda labai pasimetes. Bet jis pasako kartais taip aiskiai, kad man net pasirodo, kad su manim sneka ir nemiega. O del ko jis taip daro - nezinau.

Manau, kad kalba, kai pervargsta, kai labai daug ispudziu patiria.Mano vaikai daznai kalba. Kartais suprantu ka kalba, kartais ne Šypsena

man dabar itemptas periodas gyvenime, tai naktim siurpinu savo Vyras, tai idemiai ziuriu, kad jis net pabunda nuo zvilgsnio, tai kvatoju, tai bambu kazka ar siaip dalyvauju veiksme kazkur Cha cha ryte nieko nieko neatsimenu!!! net nefaina, bet kencia mane Cha cha as ir maniau kad nu persitempimo, nes anksciau ant vieno sono uzmigdavau, ant to pacio atsikeldavau.

As irgi si tu kurie per miegus megsta pasvaicioti ivairias frazes ar dar lka nors. Nezinau, bet man regis tai yra nuo psichologinio persitempimo dienos metu reakcija. Siaip man budavo nuo dazniausiai po kokio nors reiksmingo ivykio ar staigios aplinkos pakeitimo. Miegodamas kunas atsipalaiduoja, gal todel ir issprusta emocijos. As pats neperseniausiai gryzes is kariniu apmokymu, nakti begau, kritau, saudziau ir saukiau, dengiu, einu!!! Ryte atsibudau ziauriai pavarges.Tai toks jausmas turetu ir taviski istikti.
Siaip liaudis kalba, kad kai zmogus per miegus blevyzgoja ar kitaip neramiai miega, reikia jo nezadinti, o nuraminti,apversti ant kito sono, paprastai busenos pakeitimas turetu padeti. Pabandyk tai.

mano manymu tai pervargimas ir itampos padarinys,turejau kambarioka kuris kai turejo daug bedu naktim taip dantimis gerieze kad ziauru,koncertas,drauge per visas sesijas naktim visa laika pradeda sneketis su kazkuo ko as nepazystu Šypsenaman irgi tas pats bludinu per sapnus.
Mano nuomone tokios problemos buna pas tuos zmones kurie giliai viska ima i plaucius nori kazko sitam gyvenime pasiekti nesiilsi ir daznai pervargsta.

Sukis miegokim nors po 6 val.per para ir viskas susitvarkys saldziu sapnu,visu pinigu neuzdirbsi(cia vyrams ir miegokit kaip bites)

Oi, daugelis vyrų kalba naktimis Cha cha. Aišku yra ir moterų tokių.
Pas mane už sienos… toks vienas… kasnakt kalba… bet kokia kalba… iki šios dienos nesuprantu Ne Juokiasi.
Tačiau, šiaip tas kalbėjimas labai nervina Blogai. Manau, kad čia kažkoks miego sutrikimas arba kažkas nervams Nekaltas.

As irgi daznai pakalbu. Kodel? Sunku pasakyti…Vat isigyveni i dienos ispudzius… Juokingiausia buvo, kai grizusi is JAV nakti kalbejau angliskai… Nemanau, kad cia didele problema (gi taip smagiau)Mirkt

…manau, kad nieko blogo…lai sau kalba…nuovargis taip pasireiškiaMirkt
mano Vyras satelitinę antena derino 11m. atgal…susirado palydovą su kažkokiais turkais…tais laikais tai buvo didžiulė atrakcijaJuokiasi…vakare, kai "nulūžo", kalbėjo būtent ta kalbaJuokiasi
…o kitą kartą, sėdžiu vakare su anyta virtuvėje, girdžiu kalba kažkąApakęs…anyta sko man eik paklausyk…nuėjau, o jis man sako: …pajechali so mnoj, ja budu kapitanom, ty budeš mojei kapitanšej…
atsibudo tąkart nuo mano juokoJuokiasiJuokiasiJuokiasi…sakė realiai nebūtų sugalvojęs tokio žodžio, kaip "kapitanša"Juokiasi
beje, dieną mes lietuviai ir kalbam tik lietuviškaiMirkt
Flirtas

Matot kiek kalbetojuŠypsena , ne isimtis ir as…ir dar koks , su stazu, vaikystej net "pasivaiksciodavau" naktimis. Dabar uztenka kalbu ir rankom pamojuoti Šypsena Nepavydziu tiems, kurie salia manes ilsisi.