Kalbant apie teisinguma..


Kalbant apie teisinguma…

atminkim viena teisinga posaki: del skonio nesigincijama

nu blia grazu Apkabinimas

ir kas čia teisingo? Gal man dabar pult *skylė*vot šitas mašinas kaip tu *skylė*voji ne kurias Audi? NekaltasBet aš pabūsiu protingesnis ir patylėsiu Šypsena

Svelni kritika tau *skylė*vojimas? Nekaltas del manes gali *skylė*votis kiek nori, man dzin. Nuomones reiksti man niekas neuzdraus ir jei neigiama nuomone *skylė*vojimas tai tu cia neprotingas Nekaltas

Myliu Myliu Myliu Apsvaigęs

O as kaip alfu fanas pasakysiu kad sita 155 “isgaidinta” ir visai ne truputi. VeeeIr siaip kaip nebutu gaila 155 jau yra praeitis … LiūdnasO 156 tai Niam niam Myliu

Jei 155 praeitis, tai audi fanai neishikapsto is viduramziu Nekaltas nors situacija gereja, maziau 80, coupe’u…

myliu alfas. Girtas

sita pagaidinta Liūdnas blondi Cha cha

Cayenn3, nereikia lygint legendu (ur quattro, integrale…) su paprastais triperiukais. Mirkt 155 Alfa kaip 90’ metam tai aisku turejo gera ir isskirtini dizaina, bet siandienai jau truputi primena “kirvis desing studio”. NekaltasO neskaitant dizaino daugiau ten geru dalyku sunku rast. Q4 atskira kalba aisku. Taip

Man asmeniškai 155 labiau už 156 patinka. Bet nuotraukoj tos 155-os snukis sugadintas… Geriausiai atrodo 155 DTM edition Gerai