Kaktuseliai

Kaktuseliai Šypsena

Mieli draugai padekite,kokius zinote prietarus,susijusius su kaktuseliaisŠypsena???Man labai to riaikia,nes noriu milimam zmogui ji padovanoti.Ar galima??Cha cha

Zinoma kad galima svarbiausia kad tik butu grazus Taip Visgi geriau negu kokia nors puokste nes puokste nuvys ir niekuo neliks o kaktuselis tai visa gyvenima augs jeigu tik priziuresi Taip

Na kaktuseli as noriu padovanoti,nes zinau,kad tas zmogutis juos megstaŠypsenaNes jiems perdaug prieziuros nereikiaŠypsenaO beto as ir dovanoju su tuo tikslu,kad ta dovanele ilgamŠypsenaBeja dovaan visai be progosŠypsena

jio,dovanom dovanok, jei ka netaip pasakys, galesi jam sukist i Ignoruoju ta katuseli, maza nepasirodys, bus dviguda nauda, zinos paskui kaip zodzius rinktis Cha cha

nu dovanok…mano mama tai daug kam dovanoja, o ji tai visokia feng shui ir pan manjake Juokiasi bbrrr Šypsena

as jokiu priezodziu nezinau, taip kad dovanok sau i sweikata Cha cha

alia gi ziauru…Pavargęs… o jei dar kaktuselis bus su didelaiis spygliais…

Kazkur berods girdejau,kad kaktusu dovanoti negalima,bet man ant tokiu prietaru giliai dzinŠypsena,tai va ir as dovanoju kaktusus ir man juos,jei jie patinka kvaila butu nedovanoti vien del kazkokiu prietaruTaip

kodėl gi ne, jei tam, kam žadi dovanoti, kaktusėliai patinka

coby d rashe apie mamos feng shui… niu nezinau,man paciai kaktuseliai patinka-svarbiausia kad ne miegamajam stovetu,bet pas mane tiesiai prie lovos stovi ir kolkas NIEKO-dar viskas tvarkoj.taip kad padovanok grazu kaktuseli Taip ir patark pastatyti prie kokio kompo-blogus laukus sugeria Laimingas Cha cha