kaktusas prie kompo

niu sakoma, kad reikia kaktuso prie kompo, bet ash nelaikau, gaila man kaktuso, shwiesos prie kompo mazai… tixliau jau ishwis kaktusu nebeturiu… tik wiena, nuodinga, bet nelieciu joMirktCha cha tegu augaŠypsena

nu nea, o reiketu ? Aš nekaltas

Neturiu… Dabar showe mintis pasistatyt…Aš nekaltas Cha cha

nu nzn… kajp nori? Cha cha

pas mane prie pc tik printeris, arbatos puodelis, 2 apelsinai ir piestukas… Aš nekaltas

Pas mane bardakas (kartais ir svara Mirkt ) vietoj kaktuso Mirkt

kaktusas reikalingas tam, kad sugertu negeras bangas sklindančias nuo kompo vataip Taurė

jei jie(kaktusai) gaudo ultravioletinius Cha cha spindulius - ta ash irgi noriu katuso… Taip Cha cha

ne nu tu durnesnes temos sugalvoty negalejaj,ania raspberry?ko cia susidomejaj?tawa smegenyms ultra nepakenks…durnesne patapt neimanoma…Cha chakokios taw ce nerukymo dienos?niasuprataw?zinaj, romka tewaj pariso taj jaj *pimp…*owaj daba…primynk kad ape motinos darba papasakocew…ten tokie puliaj…nu kaj parwaziosy taj wa tada ajsimKietas

kazka girdejau apie kazkokiu bangu sugerima, bet pas mane paprasciausiai stovi 2 kakusiukai, oi, kaktusiukai prie kompo ir tiek… ne del idejos, paprasciausiai jie ten tinka ,Cha cha

gal jum visiem neger?! apsiruket? Baisu
pas mene ir daugiau geliu yra bet man neidonu ka jos daro svarbu grazu…
o kakusas taip pat laikomas… bet as ji kartais vandeniu pagyrdau o uv bangom

bl krc ciaupkis Liežuvis

a tas kaktusas kurs prie kompo nesibado?? Cha cha Aš nekaltas

heh… Cha cha

kodel butent kaktusai???

todel kad kaktusajs… Cha cha

esu girdejusi kad reikia kaktusus prie kompiuteriu laikyti, bet nelabai tuo tikiu. Turiu kaktusa, bet nelaikau prie kompiuterio, o jus kaip norit taip darykit. cia tik mano nuomone.

nelaikau jokio kaktuso Ne

Turejau tris, po Naujuju metu liko du. Abu stovi prie kompo ir labai gerai auga.

taj kas jiem nutika?
taj po siu naujuku lix 1 Mirkt