kaktusas prie kompo

pas mane tai stovi, bet nelabai prie kompo, tixliau dabar ant lentynos, seniau ant palanges budavo arba ant stalo, bet nezinau jei nuo kompo sugeria tai nelimpa tada jam nes kompas po stalu, jei moniko sugeria blogybes tai gal bet jis monikui i shikna ziuri Cha cha, o siaip tai tikrai tox ishauges labai nors jau turiu ji kokius 4 metus, sakau gal reikes kaktusu mesos paest arba pieno atsigert Cha cha

dot jaj velniu rejk Taip
atrasej ****ulej? Cha cha

aha, yra net trys , mama padejo tipo kazkokias bangas sugeriai Kietas

kazkoks dar augalas tuos vejus sugeria dar… Aš nekaltas

raspberry rašė:

cia ir nebloga mintiz Taip

[/quote]

galiu pasakyti kad saunuole kad palaikai mane nes turbut irgi gruza gaudai del tu kaktusu visu geriau parukyti kaseka rekia nes kitaip isproteti galma Kietas
Kietas

Aš nekaltas

siandien nerookymo diena Liežuvis

jo laikau net 5 katusus
neyt nzn kodel gal del to kad patinak jie ir sutraukia blogus kompo skeidziamus spinduliusŠypsena

Ash tai turejau dydeli dydeli kaktusa ApakęsApakęs (cia su shapro akcentu Cha cha ), bet dar anksciau kompo neturejau Liūdna tai kazkam mes ji padovanojom ir as daugiau jo nemaciau…Aš nekaltas O va dabar ant ledo - be kaktuso sedziu Nustebęs reikes isigyti, kad sugertu tuos spindulius negerus Šypsena

nu kazkada buvo tik ne prie kompo o ant palanges. buvo ir kitu geliu. buvo Aš nekaltasAš nekaltas tik as vis uzmirstu paliet ir kitaip priziuret tai jie ir nuvysta vargseliai…NustebęsNustebęs

pilnas mano kambarys kaktusu, visur zalia, grazu… tik viena problema: reik ziuret kur megini sestis.

kaip cia pasakius gal ir gera varijanta pasirinkai bet nevisiem vienodai kaskas dabar tokioi komoi kad tu net neissivaizduji va ir nerukimo diena skaitosi Kietas

turiu Cha cha toki liabai chiotka kaktusa…siaip pas mane kambary ju kokia 6 Aš nekaltas visi skirtingi ir visi tokie faijni Graži o ant stalo turiu apsistacius toki chiki kaktusiuka, su akytemis, ausytem ir putliom lupytem Cha cha Graži labai neseniai gavau dovanu is draugo…Aš nekaltas nors sako kad dovanoti kaktusu netinka Aš nekaltas velniop Cha cha Graži myliu kaktusus Cha cha

as seip katina ant kompo laikau Cha cha labai jau megsta sedet ir linguot su visu korpusu Cha cha

Pas mane visos palanges jais nukrautos…Šypsena Mano tevai dideli kaktusu gerbejai.Taip

Pas mane prie monitoriaus stovi kaktusas Šypsena Patinka man kaktusai GeraiTaip

pas mane yra du bet siek toliau nuo kompo Šypsena
vienas grynas kaktusas o kitas kazkox hibridas Cha cha bet vistiek kaktusas Cha cha

nu pas mane vienas yra,net nezinau kodel?! mama pastate ir viskas Cha cha

Joo laikau Šypsena Tox dar nevisai uzauges

na visai ne per seniausiai teko skaityti knyga apie feng_shui…ir tiesiog uzkliuvio akis,kad kaktusas prie kompiuterio sugeria visa bloga jo skleidziama energijaTaip…nezinau kiek ten tiesos…bet nuo to laiko visus kaktusus ish miegamojo pernesiau ir pastaciau tam kambary kur kompiuterisŠypsena…dabar ir akis yra kur paganyt mat kaktusu turiu tikrai daug ir graziuCha cha

o jie isaugo?
kazkas sake kad labaj dideli kaj prie kompo buwo ir pan. Cha cha