kaip?


kaip?

Dalyviai turite kas patirties su siuo kasiku? reikia uosvienei atnaujinti automobili. dabar vaziuoja su astra g, bet jau amzius ilipti islipti sunku. tai galvoju kazka tokio aukstesnio, kad butu patogiau. tik nesusidures su japoniskais automobiliais tai yra klausimu: korozija? vazinejama zvyru daug. sitas ziuriu visa apacia plastmasine nenudroz gal taip kebulo zvyras. varikliai? kazkur kazkada buvo kalbeta apie indeklus vinas man rodos sake Nekaltas

buves bendradarbis lygtai toki pardavineja, oda, ekranas, xenonai.

Babuino vadyla baige karjera Cha cha15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/b-vanaga-drauge-kaltina-s pyrus-i-galva-pradetas-ikiteisminis-tyrimas-1050-1527646?comments

“Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų”. K.u.r.veshka anal nedave? Nekaltas

huntero ir?

patenkintas kuo klientu srautu? Cha cha

Nu ka pifda kaip dabar vyčius reiks nusilupti nuo toi toi? Kai Vanagas pasirodo piktas paukštis spardosi…

Vycius tai remejai greiciausiai jam paliks, bet kitus zaislus pasiims ir zaisti masinelem nebeduos.

O ko iš Tojotinio tikėjotės?

bet tai kugelis geras vanagas. Visuomenej vaidina toki teisingą, o šeimoj audžia moterį ■■■■■■ polnas.

Man visada tokie perdėtai teisingi, visuomenės pavyzdžiai, visada baisiai maloniai, taktiškai kalbantys atrodo ant tiek nepatikimi. Cha cha

“Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų. Po smūgio jaučiau pykinimą. Dešinė veido pusė iki šiol aptirpusi, užgulta ausis”, – portalui pasakojo moteris. įdomu ko norėjo, kad šikną palaižytų ??? Juokiasi Juokiasi

Man rodos nenorejo babuino issiurbliuot, sake x5 geresni materjolai ir lengviau siurbliuojasi Juokiasi

blem, neblogai susidirbo vanagas Cha cha

Ar tik ne Moteris daužė galva į koją, kad paukštį pakišt Juokiasi

Klasta

Kazin kada anukas ka nors atpzdins?

pats kupron gauna nuo zmonos

su žvake šalia buvai, stebėjai ???