kaip ziurit i visokias gyvates?

kaip ziurit i visokias gyvates?

ka galvojat apie jas ir kur galinma nusipirkt kokia nors nenuodinga gyvate?

Nusipirkti galima zoologijos sode Taip Siaip man gyvates patinka, bet nenoriu ju laikyti, nes joms reikia gyvo maisto Nežinau Reiketu visokias pelytes ir triusiukus auginti, o po to KandaKanda

Man tai gyvates visai graziosCha cha,bet laikyt nenoreciauNe.Maciau viena gyvate zooparduotuvejTaip,bet dabar ten tos parduotuves neber.

Man labai patinka gyvates…atlieku praktika jaunuju gamtinuinku stotyje ir ten ju yra!!!labai patinka jas imti i rankas…beje vasara laikiau namuose zalti akvariume…ir serdavau ji varlikemis…beje gali isigyti zooparduotuvese, soosoduose ir panasiai per zmones juos auginancius…Tai vaMirkt

jau ko nemėgst tai nemėgstu. Man niekada jokia gyvatė neatrodys graži…
o kai jų kelios…ir dar tarpusavy pinasi…o Viešpatie…Veee

jau geriau pelės…

Kaip ziurim i gyvates? Grazu tol, kol ji uz storo stiklo terariume Cha cha
O siaip - bjaurus gyviai.

Puikus sutverimai tos gyvates, tik ju laikymas reikalauja tam tikru pastangu - siluma, dregme (jei laikysi zalti o ne dykumu giurza pvz.),
gyvas maistas. Ir ne visi seimos nariai gali toleruoti toki augintini…
Ziema kaip zinia varliu baloj neprisigaudysi, reikia arba ir varles laikyti ar peles, arba pirkineti zooparduotuvese.

Beje Cezis kiek pamenu gyresi kad turi 19 gyvaciu, tur but zinovas.
Gal kokia ir perleistu "po disovke"?

blia,akimis ziuriu Nekaltas

Žiūriu kaip žiūrisi Kietas skelbimuose yra Taip tema skraiduolė,parduoda ten kažkokią

Šiomis dienomis turi išskilti tigriniai pitonai bus po 100lt.,už mėnesio turės skilti kalifornijos karališkieji žalčiai bus po 70lt.,gal dar parduočiau indijos žalčius(elaphe helena)

ash i jas nezhiuriu-as begu nuo juCha chaJuokiasi

Tik nereikia šnekėti už visus, PLEASE… O dėl bjaurumo: kiaulė visą gyvenimą mirksta š.ū.d.e, vienok tamsta ją valgai…Liežuvis

Tai gal zalcio ieskai? Apakęs

Neman jos visai nepatinkaVeeeVeeeVeee

Na,siaip gyvates ar zalcio laikyt nenoreciau,bet nieko pries jas neturiuNeO nusipirkti galima visokiausiose zoo parduotuvese ir pan.,taciau dazniausiai cia didziuosiuose LT miestuoseTaipBent jau pas mus nemaciauNe

i gyvates stengiuosi ziuter per terariumo stikla.

Gana GraziosGerai.Maciau zoo parduotuvei"Terra"

kaip ziuriu? taij va kad taip: ApakęsKandaApakęsKandaNustebęs