Kaip vertinate lietuvių rašytojus?

dvi savaites galvojau, kad tik nepamirščiau Baisu Aisku pirmiausia apsidžiaugiau, kad priminei, tada prisiminiau - ką į šiandien vakarą atkėliau PavargęsTikiuosi rodys ne vien tik šiandien?

Tikrai yra daug geru lietuviu rasytoju. Bet mokykloje as ju nesupratau. Tikriausiai dar nebuvau toms knygoms pribrendes. Taip

Tokie filmai menkai analizuotini. Čia tas atvejis, kada HEROJUS - tokia asmenybė, kad kalbėti apie filmo kūrėjų veiklą nėra prasmės - viską užgožia rašytojas (šiuo atveju, tik gerąja prasme!). Norėjau pagirti simpatišką režisierę Agnę. Ši kaip mat sureagavo: - Mūsų reikalas buvo NESUGADINTI. Aš dar greičiau: - Jūs tikrai nesugadinote. Daugiau ką nors išvedžioyi apie filmą nėra ko. Ir taip aišku, kam teko laimė skaityti Jurgį, eis į seansą - gražų atsisveikinimą, tuo pačiu ir priminimą apie bene ryškiausią nepriklausomybės laikų Lietuvos rašytoją… Pridursiu, kad tokio įdomaus kino negalėčiau prisiminti iš pastarųjų metų Lietuvos kino premjerų. Gal tik I.Jonyno “Sekmadienis toks, koks yra” buvo panašiai džiugus įdomumu. Be abejonės, eisiu antrą kartą. Kadangi vos galėjau patekti į salės erdvę, o žiūrėjau kokiu 15 laipsniu kampu per 1,5m nuo ekrano, tai gerai girdėjau. O vaizdas, aišku, visai iškreiptas buvo - reikia žiūrėti juk į ekraną iš priešakio… Tiek pažįstamų iš matymo ir dar daugiau nepažįstamų Vilniaus intelektualų, niekada neteko matyti vienoje vietoje… Gaila, kad neaišku, kada filmas bus kino teatrų repertuare. Skalvijoje rodė iš DVD grotuvo. Sausyje sakė tikrai dar nerodys… Laukime !!! Gerai

Tenka per lietuvių literatūos pamokas skaityt lietuvių kūrnius… Nepatinka man Ne Skaičiau ir keletą pilnų knygų tai vos perskaičiau [privaloma] Va, neseniai baigiau skaityt A.Vaičiulaičio ‘Valentiną’ maniau,kad nepersaktiysiu, kokia buvo nuobodi knyga Blogai Žinoma šaunu,kad žmonės rašo, bet galėtų ir įdomiau rašyt Laimingas

Neskirstau gerų rašytojų į “lietuvius” ir “ne lietuvius”,ne pagal tautybę kūriniai vertinami.Yra prastų rašytojų,lygiai taip pat,kaip ir bet kur kitur užsienyje.Yra ir labai talentingų.Vienas jų - V.Petkevicius.Jo knyga" šešiolikmečiai" paliko gilų ispūdį.

NIEKO GERO Liežuvis Ne Nežinau

lietuviu rasytojai man neidomus…

aš už Ivanauskaitę. šiuo metu esu susižavėjusi jos kūryba Gerai

o man labiausiai iš lietuvių rašytojų patinka henrikas radauskas, bei kazys binkis. . . geri dėžiai