Kaip vertinate lietuvių rašytojus?

idomu kiek tau metu?

da koks skirtumas, turbut mokytoja nepakankamai sugebejo sudomint ir tiek…

[quote]
plukeZ rašė:

atsakymas i pirma klausima: nemanau.
be to, nieko as ir nesprendziu, tik issakau kur kas pagristesne nuomone, nei jus visi kartu sudejus. kiek, pvz., kartu galima mineti ta besmegeni Maluka?
nesakiau, kad slamstas yra Ivanauskaite. tiesiog as jos nemegstu, teisingai. jos karmo-reinkarnaciniu kelioniniu aprasymu juo labiau…
bet pakankamai nesidomejau, kad galeciau rimtai kritikuoti. to daryti ir neketinu (nei dometis, nei kritikuoti).
o kai perskaitai pakankamai literaturos, tai nereikia ir buti mr. tobulyba, kad kazka suprastum.
man patinka, kad giri Rastauska.
tik jo aistra Leonardui Cohen’ui mane nervina.

Ta prasme minimi , kaip palike gyliausia ispudi Šypsena

[quote]
linasz rašė:

hm… aciprasau, jei labai uzsipuoliau… nevermind, o maluko as NEPAKENCIU!!!Ignoruoju, cia jam. ot.
taika???
Labas

aisku… Laimingas man labiausiai giliausia ispudi paliko kreves pjese SKIRGAILA, tikrai nesitikejau tokios pabaigos. siaip kurinys nepatiko, kol neperskaiciau iki pat galo, likau suzaveta. gal geriau tiktu pasakymas - sokiruota…
Labas

Mėgstamiausi - Kunčinas, Gavelis, Ivanauskaitė.
Iš mokyklos - Škėma, Putinas, beveik visi…
Ir poetų daug.
O Kalėda ar Malūkas - man tiesiog nepatinka detektyvo žanras.

Lietuvių rašytojai turi tai, ko niekad neturės joks užsienietis.

man lietuviu autoriai retai kada skiriasi nuo uzsienio rashytoju Taip taciau buna ishimciu Taip Cha cha

Tikrai ne visi leituviu rasytojai yra priimtini, bet 20 amziaus rasytojai yra tikrai Gerai

Man asmeniskai patinka V.M.Putino simbolistine poezija.O Ivanauskaites nieko knyga skaiciau "Menulio vaikai".Apie musu teveliu jaunyste ŠypsenaTen dar tas "iki-indinis" periodas.Tiesa, "Ragana ir lietus" irgi puse velnio.
O siaip kazkodel nelabai traukia lietuviu literatura.Nors gal kas nors galit parekomenduot ka nors "tamsaus"? Laimingas

Miau…

manau kad kaikuorie lietuwiu rasytojai tiesiog nemokejo ar nemoka rasyt!is wis man nepatinka lietuwiu rasytoju darbus skaityt

Dabar ‘Auksavirius’ baigiauŠypsena skaitysiu kiek tik jo knygu gausiuTaip

jei žinot ką skaityt, tuomet Lietuva turi gerų rašytojų.
nenorit ir nematot.

esu dar mažai skaičius, bet pati bandau atrasti rašytojus, kurie man patinka, be to, klausiu ir vyresniųjų žmonių patarimų[ne mokytojos, kadangi santykiai klaikūs].
iš programos ką teko skaityti[čia tik tie, kurie patiko:}]: Balios Sruogos ‘Dievų miškas’, Igno Šeiniaus ‘Kuprelis’, Antano Vaičiulaičio ‘Valentina’ lab patiko, tačiau, žinoma, buvo ir tokių knygų, kurių tikrai neskaityčiau laisvalaikiu dėl malonumo, bet esu tikra, jog būtina susipažinti su ‘senaisiais’ autoriais ir jū kūryba, su Lietuvos literatūros istorija.
pvz. šiuo metu bandau skaityti, bet nė velnio nesiseka, - Saros Poisson ‘Šmogus’, tačiau lab patinka A.Šlepiko ‘Lietaus dievas’. draugai aikčioja, kaip jiems patiko G.Dauguvietytės kūryba.
ketinu skaityti rekomenduotus J.Ivanauskaitę, R.Gavelį, V.Mykolaitį - Putiną, bet to susirasiu ir daugiau A.Šlepiko kūrinių.
kalbant apie S.Parulskį, man jo kūrinio išraiška literatūros vadovėlyje sudarė lab lab blogą įspūdį, nežinau, ar gretai išdrįsiu paimti kokį nors jo kūrinį…

Apie E.Kalėdos NEMYLIMI
Atsiliepimai internete:
Rita , 2003.05.21 13:45:23
Fantastiska knyga - turetu visi perskaityti.
Ignas , 2003.05.06 14:46:28
Visa istorija-super.Taciau turiu prisipazinti, kad man si knyga tikrai lengvai "nesiskaite". Kai kuriuos puslapius skaiciau prisiversdamas.
Eva , 2003.04.16 17:08:30
Gera knyga, taip vadinamiems elitiniams rasytojams yra ko pasimokyti. Pritariu tomui - visa trilogija gera.
Tomas , 2003.04.10 05:28:21
Jegine. Visa trilogija mane veza
Giedre , 2003.03.07 06:09:03
Knyga, kuria butinai reikia perskaityti!!!

yra neblogu lietuviu autoriu kuriniu,bet pati mieliau renkuosu uzsienio…

jei tau nepatinka lietuviu literatura aplamai… tai tuomet nors ir kazkam atrodytu labai gera knyga, tau vistiek nepatiks greichiausiai… chia bent jau man panashiai yraŠypsena man asmenishkai lietuvishka literatura yra gana nuobodi ir nepakankamai gili… nezinau gal yra ir ishimchiu, bet ash tu ishimchiu tada neskaichiau… visko juk neperskaitysiCha cha

jau sakiau: A. Skema BaltaDrobule (plius visa kita)
Parulskis, Rastauskas, Kuncius, S-T-Kondrotas net, Geda, Beresnevicius ir 40 poetu.

ko jus pristojot prie to nevykelio Kaledos? niekad neskaiciau ir neskaitysiu. ir nesimokys is jo ‘elitiniai’ rasytojai, nes tikri rasytojai neturi laiko ir upo galvot apie tai, kas yra elitiniai, o kas neelitiniai. ir jis kartu su Maluku ir Puklevicium tinka tik — nu niekam netinka, nevykeliai besmegeniai ir tiek.

[quote]
linasz rašė:

Ką tu pats esi parašęs, jei drįsti kitus rašytojus vadinti &quot;nevykeliai<…> besmegeniais&quot;??? Pats prisipažisti, kad neskaitei Kalėdos, bet sugebi vertinti jo kūrybąŠypsena) Iš kur toks unikumas atsiradai? Kokioje ligoninėje guli? Atnešiu gėliųŠypsena Amerikiečiai tokiems visažiniams turi gerą terminą - TEŠLAGALVIAIŠypsena Neskaitai, ką rašo, kad ir &quot;Metuose&quot; akademinė kritika apie H.Kunčiu? Intelektualus grafomanas.
TaipJo knygų tiražai vos siekia 1000 egzpl, kai Kalėdos - 20 000. Neturi žalio supratimo, kas yra pramoginė literatūra, ir kas postmodernizmas. gal Kalėda nevykeli todėl, kad jį skaito? Kad už pirmą romaną uždirbo 70 000 litų? JuokiasiCha chaVeee

Šiandien Skalvijos kino centre, 17 val. naujo filmo apie Jurgį Kunčiną premjera. Gaila, ne laiku išėjusio, labai talentingo rašytojo atminimas, tikiuosi, yra gerai įamžintas ne vien knygomis…