kaip vertinat: trumpas plisuotas sijonukas

kaip vertinat: trumpas plisuotas sijonukas

tai va, labiausiai noreciau paklaust berniuku. kaip jus vertinat merginas su trumpu, tokiu kaip skotisku plisuotu sijonuku. is vienos puses moksliukiskas is kitos toks pankiskas ir patvirkes. gal ir nelabai protinga apie mergina spresti is sijonuko, bet gal jus taip ir manot? ir ka tokiu atveju?
klausimas number two kazkas turbut protingas man pasakem kad su dailiom kojom ir trumpu sijonuku galimas apsukti aplink pirsta net labiausiai nepakabinama vaikina. ar jus sutinkat? Cha cha Flirtas
aciu visiems uz atsakymukus Bučkis sekmes Mirkt

pasakysiu savo kaip merginos nuomone: grazu, bet kad tuoj masiskai visos prades nesioti tuos sijonukus ir nebebus nei grozio, nei fainumo…
kaip ir su visais kitais ultramadingais dalykeliais LT…

as nesioju jau puse metu… ai nu tegul nesioja… kai visos nesios as nebenesiosiu Cha cha

gražu ir seksova.

ne.

del antro atsakymo tai vilkiuk nusivyliau truputuka… Liūdnas nu bet sakykim ne apsukti aplink pirsta, bet truputi galvelej apsukti Flirtas
nu normaliam bachurui Cha cha

i antra klausima atsakau kad trumpas sijonukas ir grazios kojos tikrai neuztikrina vaikino susidomejimo. nors siek tiek demesi galbut ir atkreipia, bet ne man Šypsena man patinka akutes ir uzpakaliukai Šypsena. o i pirma klausima atsakau trumpai: kas kaip nori tas taip rengias man dzin

Grazu…Taip

Cha cha Liežuvis

faina Gerai
visada taip ir norisi - pazvelgt giliau Cha cha

khekhe Cha cha giliau… apie ka cia tu? Liežuvis Cha cha

1 truputi pankiska bent as taip manau
2 visko gali buti

Flirtas Mirkt

dar Mirkt

grazu Niam niam tokias tik ir norsi suvalgyt Niam niamtaip ir toliauGeraipasakysiu tai kad su trumpais sijoneliais tikrai apsukat mums galvas o poto Šypsena atsikeli salia merginos,taip jus mus ir pasiguldot i lovas JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Pradėsiu nuo antro. Vyrams seksualinės fantazijosn ateina į galvą dvigubai dažniau negu merginoms/moterims. Tačiau skiriasi šių fantazijų pobūdis. Vyrų vizijose vyrauja nedviprasmiški seksualiniai santykiai, o merginų/moterų - kupinos romantikos ir jausmingumo. Jis svajoja, kaip ją nurenginėja, ji, kaip "pakabina" trumputėlaičiu plisuotu sijonuku Mirkt

O sijonukas - tiek plisuotas, tiek klostuotas begal gražu, begal nuostabu. Jeigu tik tinka. Keisčiausia, kad šito klausiama. Kiekviena mergina/moteris turi žinoti, kada ji nuostabiausia atrodo. Vien todėl, kad ji MOTERIS Šypsena

na as nuo mazens biskis patvirkes,tai…Drovus
Cha chaCha chaCha cha

o kas liecia antra klausyma - tai nelabai,nes nevien i kojas ziuriu,na nebent vienai nakciai,o paskui ka gali zinot gal patiks ir tai uzsites kiek ilgiau Cha cha

gerai pasakyta Laimingas

nu bet is karto demesi atkreipsit ir kazkas liks galvutej ania? Mirkt

nu truputi atleiskit jei kazka nervinu durnais klausimukais, bet daba visai baigiu isdurneti galvodama kaip suvilioti mano Apkabinimas Cha cha