Kaip vadinti juos?


Kaip vadinti juos?

dziurkos Gerai

Uzsidedi zmogus naujas padangas ir pavogia … Ka pavoge man? Ratlankiu diskelius? Ar taip jie vadinami? Mano ne taip, kaip cia pavaizduota, tuos varztus galima uzdengt. Ar galima kur nors rast tu diskeliu (pirkt) Cha cha Aciu !

penkiadziundzemis

dangteliai *bliamba* Tūsas

Parduotuvej supras, jei taip pasakysiu? Nekaltas Beje, kur juos parduoda?

www.balsana.lt

shift - aciu! Kaip neatejo i galva…

nusimk rata, padek ant prekystalio, tada tikrai supras Gerai bu dar ikis kokius sedyniu uzvalkalus…

Ej, tai kuo skiriasi ratlankius dangteliai nuo kalpoku? Baisus

kalpokas dengia visa rata (diska) Gerai

kalpokeliai blemba Juokiasi

Tai nete durnai tada iseina. Raso kalpokai(ratlankiu dangteliai) Tai cia du skirtingi dalykai! Na, nesvarbu, aciu! Eisiu ryt dairytis ka turi… Šypsena

zmones mieli,kodel perkat tokius ratlankius,kuriu “pusihoulus” dengia dangteliai ir laikot kieme Nekaltas ???

drylio>>> tai, kad tada kazkaip nevoge (2005). Tik dabar kazkam uzkliuvo. Nagus nukapot tokiems Kanda

man ir nukapoje buvo nuo b4 originaliu ratu r15,“kalpokelius” Cha chanu ir px Juokiasi

yra autopaslaugoj kaune. buvai uzdejas nauji 280lt kainuoja… Po 2 metu nupiso prie kliniku Cha cha

anksciau ar veliau taip atsitinka,tik mazesnis praradimas, kai ratai be tu dangteliu.tuos viduriukus tai pritaikyt nesunku,galima ir nuo kaimyno nujamt Nekaltas Cha cha,arba krautuvej nusipirkt Kietasoi verkia zmones,kai nuo kokiu momo ratu numauna,ten vapse vienetiniai,nuo kitu nepritaikysi net.

turiu kruva visokiu dangteliu,reiktu kada isikuopti garaza Kietas

drylio>>> e, o is kur? Gal ir manuosius turesi? Cha cha