kaip uzdeti antsnuki

kaip uzdeti antsnuki

Turiu toki klausimeli.Paieskoj tokio atvejo neradau.Gal kas galetu patarti, kaip uzdeti antsnuki suniui, kuris jo labai nenori.Situacija tokia, kad tas suo (stafas ne grynas 1m) gyvena voljere gyvunu prieglaudoje.Mane prisileidzia ir ima is rankos sausa maista.Pavadeli ir antkali uzdedu, bet kai tik pasiimu antsnuki jis urzgia ir siepia dantis.Kaip pripratinti, kad leistusi uzdeti jam antsnuki?Kiek zinau, tai semininkai, kurie ji atveze, ji vedziodavo su antsnukiu.

nu tikrai buvo apie tai kalbeta, reikia viska daryti zaidimo forma pradziaiCha cha paskui keisti taktika… cia Daiva D. daug ishmano

Ne visai taip, mano atvejis buvo kitoks… Bet šiokių tokių minčių turiu. Atrodo, tam šuniui antsnukis sukelia kažkokius nemalonius prisiminimus. Pradžiai reikėtų tiesiog į tą antsnukį įdėti ko nors skanaus. Tik ne sauso maisto, o kažko tikrai skanaus, ką šuo labai mėgsta, ir turinčio stipresnį kvapą - gal mėsos, ar sūrio. Reikia, kad šuo įprastų ėsti tą maistą iš antsnukio, ir tik kai jau visai ramiai reaguos, atsargiai ir greitai uždėti jam antsnukį ir iš karto nuimti. Sekanti stadija - uždėti antsnukį ir iš karto bėgti kartu su šunimi kokius 50 metrų, tada ramiai, be jokių pagyrimų, nuimti. Svarbus momentas - šuo turi būti giriamas tuo metu, kai jis yra su antsnukiu, o ne po antsnukio nuėmimo.

Aciu uz patarimusTaipPabandysiu juos pritaikyti.Tik nezinau, kaip cia gausis su tuo nuemimu, nes tas suo gan agresyvus ir tik mane viena prisileidzia.Tai nera labai drasu ji laikyti be antsnukio lauke, nes dar paciai gali krimstelti.Tiesa, netaip seniai vienas tox prieglaudinis suo taip ir padareNežinau

Su tais prieglaudiniais tai tiek ir tegausi, va, kad savas suo butu tai ir elgtumeis kitaip.Jus vistiek jo charakteri zinai ir gali nuspeti, kaip jis pasielgs.O cia nezinomas suo ir nezinai kaip elgsis.Vienu metu jis gerutis lyg katinelis, o paskui ziurek nei is sio nei is to tau uz rankos su dantimis griebia.

na cia jau ganetinai sudetinga situacija, mano sunelis irgi su visokiom ambicijom, bet tai kazkaip dar susitvarkauŠypsena
na bandyk bandyk draugiskai su juo parodyk ansnuki, leisk pauostyti, palaizyti, is pradziu tik uzdek, bet neseg, gal po truputi pripras…