Kaip tu šiandien apsirengus?

Kaip tu šiandien apsirengus?

specofkeJuokiasiGerai

Is vis, pas tave tokios temos, lyg ruostumeis kardinaliai pakeist savo garderoba…kazkoks neaiskus tu man…

kaip tu apsirengus?

juodos klasikines kelnes. rastuotos kojnes. juoda palaidone. raudonas svarkelis. raudoni apatiniai . Mirkt

~kadangi mane kamuoja gripas ir į gatvę eiti net nesiruošiu,tai apsirengusi paprastai~ ~tave tipo lb domina toks dalykas~ ???~ ~na aš dabar apsirengusi: žydras liemenukas; orandžiniai stringai; juodos treninginės kelnės ir zydra aptemta sportinė bliuskutė~ Juokiasi~ Juokiasi~ Juokiasi~ ~aš dabar forsė~ Kietas~ Juokiasi~ ~ Juokiasi~ Juokiasi~ Juokiasi~

raudonu apatiniaj Šypsena)) juodos pedkelnes, juoda palajdine ir ant wirsaus nerta suknele Cha cha

apsiviniojus ranksluosciu Myliu

Kadangi esu namuosia ir niekur nesiruosiu eit, o beto karshta tei esu su shortukais ir maikute ;>~

išvardink kokius apsirengei drabužius ir jų spalvas Šypsena

tipo tau yra skirtumas? nors ir nuoga buciau kas is to?

įdomu kokius drabužius dėvi merginos Šypsena

nu ir kas bus kaip pasakysim? tigi i gatve dazniau iseik ir pamatysi kaip zmones apsirenge vaiksto Juokiasi Juokiasi Liežuvis

vardint kujo seksuolesnius ir drocinsi prie kompo ? Juokiasigaila tokiu internetiniu galiunu Juokiasi

man darbas iki 17 h. ir tada būna tamsu ir nematau kaip merginos apsirengusios Liūdnas Nustebęs pamatau tik per pietus išėjęs pasivaikščioti.

tau pasakis ir tu zinosi (o po to gal dar ir drocint pradesi) Kietas

iseik kartais ir pasizmonet Šypsenanesedek uzsidares. o seip tau ka per pietus maza kiek pamatai? Juokiasi Juokiasi

ne nepermažai Šypsena bet matosi tik kelnių, striukių ir pėdkelnių spalvos.

aš darbo metu nedročinu. po darbo kartais, bet yra sexy panikė, kuri man padročina Šypsena Girtas Girtas

Elektriniai ploni dzinsiukai, permatoma palaidine, Rozinis megztukas, violetiniai mersiukai Mirkt