Kaip tapti fotomodeliu?

na ziuriu mano shiokio tokio patarimo paklausei-susiradai DonJuan!Cha cha o daba r ash tau turiu padekoti!=) nes wisgi ta pati wakara gawau ish jo SMS !=) kas butu keista,o taj jis mano nr kaip ir iki shiol neturejo! tad…achiu tau!Laimingas

Cia tik tu pilna krepsi nesamoniu prikalbejai, nei kas del jo alpsta nei ka… Atejo, perskaityt negali normaliai ir kazka cia dar pezda. Baisu Lochas.

mergyt, paskaityk, kokias samones pati pripezdejai Mirkt nugi zhinau, grazhus biarniukas, shlampi truputi, bet gal neverta jo taip gint?Cha cha
kaip didi fotomenininke gal gali pasakyt, kurioj vietoj parasiau nesamone?Cha chaCha cha

Tai kad tu tikrai aklas Juokiasi Nei as ji giriau nei ka, kaip tik papeikiau, sakau tu arba bukas arba aklas Šypsena

rasiau apie tavo kitas temas ir rashinelius Mirkt o ir shitoje temoje visus puldineji kaip pasiutus. Truputeli raminkis, niekas taves buka ir loche nevadino Mirkt
jei ka, rashyk i privata, nes nematau tikslo tersht eterio

P.S. dar karta viska idemiai perskaiciau ir jokio papeikimo, isskyrus "tavo nosis per didele, bet esi labai egzotiskas ir atrodai kaip arabas" ar kazkas panasaus, neradau…

Tai perskaityk dar karta, jei dar neradai tai dar karta, kol suprasi… gal daeis Juokiasi

Geisha sako
Geisha žino
Geisha matė AAjų pliką Drovus

Tas kas sakė, kad turi draugą pilką pelytę paimtą fotkintis, rodos buvo Allytta Cha cha

[quote] o mergos alpsta koks AAjus grazhus ir kokia jo visai nedidele nosyte…

[/quote]

Nu kabina mane, o ką? Cha cha

Aš nenarcizas besitenkinantis savimi Ne Parodžiau 4 fotkes, kurias iš manes paėmė, keldamas klausimą kodėl jas iš manes paėmė. Ar rimtai su jomis man užsiėmimą suras ar paėmė tik todėl, kad jas atsinešiau? O "vištos" tegul alpsta. Nesiginsiu, juk malonu.

Neturiu Cha cha Zoolanderis irgi nedaug veido išraiškų turėjo Cha cha Jei rimtai, naujausiose fotkėse bandžiau išgauti įdėmų žvilgsnį su patenkinta šipsenėle.

Kaip ir pavariai ant manes, bet kaip ir pagyriai ir šiaip prajuokinai Cha cha

Verta Cha cha

Nedaeis Ne Jei nori, kad žmogus suprastų taip, kaip tau reikia, tai Tu jam aiškink dar kartą ir dar kartą kitais žodžiais, kol supras. Esu susipykes, kai man kažkada pasiūlė skaityti dar kartą Nustebęs Perskaityt, taigi jau perskaite. Kaip suprato, taip suprato tavo sakinius. Išeina, kad labai garbini savo raiškos tobulumą, jei manai, kad kiti privalo tave iškasrto teisingai suprasti Nustebęs

nu kaip kam … Juokiasi … po kiek laiko jas pamatysi blueboy.org puslapiuke Cha cha

apsaugok Dieve nuo Zoolanderio …Ne