Kaip tapti fotomodeliu?

Tai turbut panorejo kuo greiciau tavim atsikratyt, matyt neitikai jiems kaip potencialus modelis, bet yra dar LABAI daug sansu sulaukt pasiulymu, nes mano veinas toks pazistamas is isvaizdos visia nekox, visiskai ne kox, nei madingas nei smpatiskas su kreivais dantim… tik kad ugis 185cm… kudas, ner raumenuku… bet jam pasiule i Suomija varyt Mirkt Jau antra diena po fotosesijos paskambino, tad tau yra DAUG vilties, nes jei tokias opilkas pelytes priima tai tave irig turetu, nes tu tikria ryskesnis uz ta pazistama Mirkt

ECMoje ir buvu čia šiandien

Ačiu, Allytta, ačiu Laimingas Bet kaip sakau, dabar net bijau sulaukti skambučio Baisu Persigalvojau Juokiasi

Nu ir veltui Mirkt Siaip tai butu neblogas autotreningas… t.y. psichologiskai tu taptum stipresnis, labiau pasitikesi savimi… nors tai tau net galetu pakenkt, kiek girdejau ir skaiciau tu ir taip pakankamai pasitikintis, net per daug, tik dabar va pridejai i kelnias, nesuprantu kodel. taip spireis! A nu davaj laikykis iki galo Liežuvis

Nu gerai, stengsiu Drovus

Įdomu. Būtinai kada Taip Bet čia ne šiaip pasifotkinti, šovė į galvą. Tam visada turėjau pusbrolį Pixelį ir savo tatą fotomėgėjus. Pasvajojau išmėginti nelengvą profesionalaus fotkinimosi duoną ir uždirbti šiek tiek pinigų.

Taip jau geriau… tik neshik i kelnias Šypsena Tu juk jau tikras vyras, tai laukiam skambucio Mirkt

Ka pirmiausiai pamaciau paziurejus i tavo nuotrauka? Nosi(nepyk)
Juk yra profesionalus make up artist ir prof. fotografai, kurie gali padaryti taip kad matytumeis tu ,o ne nosis.
Linkiu tai atrasti kuo greiciau!

Eina nosis, o AAjaus nesimato Girtas

kokia nosi??? Apakęs normali jo nosis…

Nenormali kai nori buti fotomodeliu.

man del tavo skonio kyla vis didesniu abejoniu Šypsena
ir tokios formuluotes kaip ‘kudas, ner raumenuku’…
kai imponuoja kokie tradiciniai LT striptizo sokejai, priesingi FashionTV veidams, tai nereiskia, kad kiti nesimpatiski, OK? liaukis stebetis, kad kazkam patinka vaikinai ‘be raumenuku’ ir t.t.
nu sorry, kaimietiskai, ribotai skamba.

Statistiškai, dideli raumenys žavi tik 13% moterų Šypsena Bet jei Vyras perdaug džiūsna, tai neįsipaišo į standartinių gražuolių gretas. Aš irgi smulkus Nekaltas

GeraiGeraiZinai faina, kad tu taip stengies.
Pasauly devynios galybes dizaineriu, niekad nezinai kam tu patiksi toks koks esi.Paziurek kas darosi ant Pat Field, A. McQueen, V.Westwood ir kt.kolekciju pristatymus.

Hm… parasei tu tikrai kaimietiskai panbdziau isiskaityt taip ir nesupratau ka tuo norejai pasakyt. O del skonio apie ta kuda as turiu visiska teise sakyt ka ne? nepatinka man kaulu maisai. Tu juk jo net nematei.

Gal, Allytta, su savo skoniu netiesiogiai nuliūdinai Linasz’ą? Cha cha

Maybe Labas

blyn … gal ir man pabandyti i fotomodelius … Šypsena

ale bet bendrai ne, turbut mano nosis per kreiva bus … ir bendrai netraukia kazkaip tai … Šypsena

kokia tais nesamone Pavargęs vienas giriasi koks yra grazhus ir koki jo drauga pilka pelyte paeme fotkintis, o jo ne, o mergos alpsta koks AAjus grazhus ir kokia jo visai nedidele nosyte…
ple nesamones shnekat ir tiek. Vienas narcizas atejes savo fotkes visiems rodo, o pulkas vishtu alpsta…

to AAjus - tu kitokia veido ishraishka turi? ar tiktai romantishkai, tupai susikaupes?Cha cha

AAjau, neshik i kelnias, tu gali, tu labai grazhus, tave butinai matysime ant kvepalu reklamu ir pirmuose zhurnalu puslapiuose, nekreipk demesio i savo nosi ir tupa veido ishraishka, prisidaryk kuo daugiau fotkiu ir pirmyn…

Esi smulkus, bet raumenu tau tikrai netruksta. Tik jie ne kulturisto o gimnasto tipo. Beje, bent jau man tokie daug grazesni nei raumenu kalnai. O ir nosis tavo grazuteŠypsena