Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

Vasara teko dirbti tokį darbą, kur neišėjo visiškai savęs prisižiūrėti, taigi rudenį buvo pradėję slinkti plaukai…Žibalas - puikus dalykas, tikrai padeda.Na ir kas be ko, plaukai slenka ne šeip sau, tai yra ženklas, kad kažkas netaip, galbūt mityba ? galbūt per mažai miego ?

Na kad nuo cheminio slenka plaukai tai nieko keisto, nes jie poto vistiek atauga, nors aisku nemalonu kai tau eziukas ataugineja Baisu ir del sio eziuko buna kalta kirpeja, nes ji uzlauzia plaukus (perdaug stipriai uzsukus ant suktuku) ir jie poto nuslenka. Tai kita karta kai darysites chemini pasakykit kad taip stipriai neuzsuktu suktuku, kad net plaukus rauna ir manau viskas bus Gerai

Beje del plauku galiuku velimosi tai sako, kad taip daznai buna del to jei plaukai sruogelem dazyti buna, beto gal plauku galiukus pakirpti reiketu ir nesiveltu taip

mano sesė jį išbandė, tai po to karto, kai juo išsitrynė galvą, niekada daugiau jo nenaudojo…kažkokia nesamonė…Baisu

Atspejai, kad plaukai buvo dazyti sruogelem, bet kirpeja atsisako kirpti, tipo plauku galiukai sveiki. Ar tikrai reikia kirpti, kad nesiveltu? Nekaltas

Jau kazkuriam klube rasiau, bet pasikartosiu man labai padejo specialus vitaminai plaukams. Jau po savaites pastebimas poveikis, o mazdaug po menesio plaukai visai nustojo slinkti. Šypsena

vaiksciojau i palauku masaza, na tai tokios proceduros su skystu azotu, poveikis efektingas…

Kai man slinko- pirkau "Reghaar" vitaminus, tai sustojo slinkimas, o paskui ilgą laiką vartojau "Dermavitą" ir plaukai nebeslenka. Pavasariop vėl eikės pavartot.

Va va , mano žmona keturi mėnesiai po gimdymo tai irgi kai šukuojasi tai didžiulis kuokštas liekaBaisu, peruką gali darytCha cha Labai vargšė pergyvena, gal patarsit mamos. Ar čia su laiku praeis ar reikia imtis kokių tai priemonių?

iš anksto dėkingas Gėlė

Mano plaukai dazyti sruogelem, bet nesivelia Ne Naudoju Dove sampuna, gal del to? Nekaltas
O nuo slinkimo nusipirkau Humavit, kazkur savaite geriu, sakyciau padeda Nekaltas

Po gimdymo organizmas būna ypač nusilpęs, taigi nenuostabu, kad plaukai slenka…Kam daugiau, kam mažiau… Nekaltas Dažniausiai tai praeina savaime, bet jei užsitęsė, vadinas reikia kažką daryti… Taip Pasižiūrėk, kiek visokių patarimų čia yra Mirkt Tik jei tavo žmona dar maitina, nežinau ar galima vartoti kokius vidinius vaistus, kad ir vitaminai, bet gali pakenkti… Čia jau reiktų pasitarti su gydytoju ar vaistininku Cha cha O išorinius tikrai gali išbandyti, jei nepadės, bent jau nepakenks…

Gija pas tave pakankamai trumpi plaukai, tai del to ir nesivelia, o kieno ilgiau peciu tai kancia prasideda Nustebęs as tai va vakar nuejau ir pasitrumpinau gerokai plaukus, tai siandien jokiu probleme del velimosi Girtas

Fio, senokai matemes Apkabinimas
Dabar plaukus jau auginu, jei prades veltis pasakysiu Nekaltas

Tikrai nusidazius sruogelem plaukai pradeda veltis. man anksciau visai nesiveldavo nors jie ir ploni. galedavau net nesisukuot, tik pakratydavau galva ir biski pirstais, o kita diena po dazymo sruogelemis net issiziojau, kas pasidare su plaukais. Kai isploviau susivele, stovi pasipute. Turiu naudot kiekviena kart kauke arba balzama, kitaip issukuot neina.

Skuskis plikai,sako padedaCha cha

klimazz, matyt išbandei pats, jei siūlai… Cha cha Tik visa bėda tame, kad ne visada tai, kas tinka vyrams, tinka ir moterims Liežuvis

Mundune, gal parasysi kaip tie vitaminai vadinasi? Šypsena