Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

na jau ne rugshteleJuokiasivyrams plaukai slenka nuo moteruTaipkiek jus nervu mum kainuojatBaisu

Galima pamanyt, kad jūs mums nervų nekainuojatNekaltas Puošiamės prieš jus, puošiamėsFlirtas O paskui va - plaukeliai - tiutiūūūŽliumbia

As tai pas savo kirpeja nusipirkau sampuna ir kapsuliu kompleksa is kazkokiu tai zoliu. Ot pavadinimo neprisimenu. Tu kapsuliu dar dabar nebaigusi, bet efektas yra. Dar prigeriau vitaminu visokiu. Kazkaip tie kur tik plaukams, odai nagams man nelabai priimtini. As du kartus i metus nusiperku Your life moterims, kur is keturiu tableciu. Tai labai gerai jegas atstato. Sveikata geresne pasidaro.

rugshtele velnias jus ten zino priesh ka puoshiates Juokiasi bet dauguma jusu ta daro musu saskaitaTaip

Iš pradžių savo sąskaita, o tik paskui į jūsų, taip sakant, įlendameFlirtas

na nesutinkuŠypsena na galDrovus bet dazniausia naudodamiesi vienu surandate kita ir taip toliauJuokiasi taip sakant nuvarytus arklius nusaunate Baisu todel ir slenka mum plaukai o ne nuo svetimu pagalviu Ne

Na jau nesikuklink.Mirkt Nuo pagalvių irgi. O jei dar nepradėjo, tai pradėsCha chaCha chaCha cha

as jau basas seip jei ka Taip ir ne nuo pagalviu o nuo streso Baisu kuri zinoma man moterys sukele Žliumbia

Nuo plauku slinkimo drauge darydavosi svogunu kaukes ir sake, kad padejo. Taip

O as cia noreciau su savo klausimuku isiterpti: po plovimo plauku galai kuokstais susivelia ir negaliu issukuoti - puse plauku nuraunu. Dedu kaukes, po sampuno visada naudoju kondencionieriu/balzama. Pries sukavima purskiu L`oreal skysciu nuo plauku velimosi - Nepadeda. Ka daryti??? Apakęs Ar siam klausimui geriau nauja tema uzvesti? Nekaltas

shiaip jei nori isaugoti esamus plaukus geriausia naudoti dilgeliu ekstrata galima gauti vaistinese arba paciai prisidziovinti. juo plauti galva tris kartus mazdaug i savaite. beje po to ekstrato ishtrynimo geriau galva ioshplauti ne shampunu o vaikishku ar ukishku muilu nes jie turi maziausia ph. po 3-5 men neturesi problemu gal ir greiciauTaip

Pernai, po cheminio - mano plaukai slinko kuokštais Baisu.
Tiesiog liko salelės be plaukų… Tada pradėjo atauginėt "ežiuku" Žliumbia

Dabar ataugo Taip. Kodėl jie slinko taip ir nesupratau, bet ruošiausi pirkt peruką - tikrai maniau, jog plaukų beveik neliks… Tačiau sustojo.
Nepadėjo niekas. Viskas savaime.

va va, man ta pacia kauke kirpeja irgi pasiule, nes jau baisu darosi kaip slenka!!!Pavargęs Pilna vonia lieka…Nežinau Ta kauke as dar tik viena karta dariau, nes daugiau neprisiruosiu, o tai laiko vis nerandu issiterliojus vaiksciot.Nekaltas Bet jauciu, kad reikia susiimti, nes rimtai tokia Baisu liksiu…NežinauPavargęs

o kur ta dalyka parduoda? Vaistinese?Nekaltas

alumi po galvos plovimo skalauti galima…labai gerai…dar ir kaip standilkis veikia, norint garbanas sufomuot, jei ne galima skiest virintu vandeniu

nu i nafik! Taigi nuo taves smirdes kaip nuo brogos backos…Veee

aš tik daviau patarimą…jūsų teisė rinktis Liežuvis

CARLA, kad su alum seniau sukdavo plaukus, tai tikrai žinau Taip mano mama taip darė ir pati taip darydavau Gerai Bet kad jis dar ir slinkimą stabdo nežinojau… Nekaltas Reiks išbandyt Mirkt

Mėta, ir visai ten niekas nesmirda Liežuvis Bent jau kai išdžiūsta… Cha cha

Ginger, tikrai vertėtų išbandyti tavo pasiūlytą priemonę Gerai Reiks vaistinėj pasiteirauti… Nekaltas Bet įtariu pas mus nebus… Nustebęs

Jautuke, gal galėtum to kosmetologijos centro adresą pasakyt? Gal kas susidomėjo ir mielai nueitų pasidaryt tokią procedūrą… Taip Spėju čia bus Vilniuj… Nekaltas

Spanieliuke, ačiū Gerai Užsirašiau pavadinimą, eisiu ieškot… Mirkt

Avyte, reikėjo su Fairy pabandyt, būtum žibalą išsiplovus lengvai Liežuvis O rimtai, tai ačiū kad perspėjai Taip

Ir visiem labai ačiū už patarimus Gerai Pasirodo yra būdų, reikia tik netingėti ir užsiimti… Nekaltas

Prašyk ar bent kuris būdas padėjo

neturiu laiko visko cia skaityt, tai jei pasikartosiu nepyk- tiesiog dilgeliu nuoviras yra Gerai is tikruju labai padeda ir sustabdo slinkima. bet reik ilgiau panaudoti ir macniau uzplikyti.Mirkt be to ir arbateles galima isgerti, nes dilgeles turi daug vitaminu ir naudojama net nuo mazakraujystes. zodziu. natural medicine Gerai