Kaip susipazinot su savo mergina ar vaiknu?

Juokiasi jo Zyklon_B internetinis…
tik inete varo ant zydu ir kacapu o in real jie jo gal geriausi draugaj? Juokiasi

Juoda_Katyte o zinai kad as visai taves nebijau todel gali ten nerasyt savo visokiu ikasiu

bebaimis ApakęsJuokiasi drasuolis JuokiasiJuokiasi

visi kazko bijo vienok, bet kad mergiociu as visai nebijau

Va taip paemi ir pakabini ir po viso reikalo. Tos mergos lengvai kimba (bent didzioji dalis). Pradzioj buni Drovus paskiau, sakai, kad Myliu ir baigta. Kol negauni i Baisu

susipazhinau klasiokes ir jos vaikino deka.

ash tai su savo vaikinu susipazhinau ydomiai labaiŠypsena ishpradziu daug shnekejom irc ir viena vakara jis pas mane atejo su mano keliais draugais tipo juos lidejo ir susipazinomŠypsenavienas kitam nepatikom labai jis vis mane erzindavo, nevuodavo ir t.t. bet kai sakoma nuo neapykantos iki meiles 1 zingznisŠypsena

buvau kaune toose vienam ir drauge supazhindinoDrovus

per klasioko plota Cha cha

draugaj mus suwede ir supazindinoNekaltasSupirso galima sakyt,bet staj jau ir draugaujam daugeu nej 4 men.Cha chawaw kiek ilgajBaisuPacej net kejstaGirtas

per plotaCha cha

na per pazystamos gimtadieny Nekaltas abi gerewsios drauges buvo…tai va Cha cha

wieniša…Liūdnas

Per drauga Šypsena

as Šypsena haha man bobos tik per baldielka rejkiaŠypsena pasitumpyti, atsherti, atpyysti, ir kitiems pasiulitiJuokiasi

Susipazinau per toky Quick Chat’a (panasiai kaip mIRC) Apkabinimas

su draugeliais girti ejom kazkaip per sereikiskes ir netycia sutikom pora panu na su viena apsikeitem mobiliais ir po to susidraugavom…Cha cha

As su savo vaikinu (jau pora dienu buvusiu)susipazinau diskone. Draugai supazindino.Nekaltas

njiekajp

tai pirma pastaba temos pavadinime yra klaida… o su mergina susipazinau Sokiuose…