Kaip susipazinot su savo mergina ar vaiknu?

Na susipažinau per IRC… Niekada negalvojau, kad įmanoma tokią panelę susirasti ten… Graži, protinga, linkmsa… Ko daugiau reikai… Tiesa mano profilyje jos foto yra Mirkt

As tai su savo vaikinuku Apkabinimas susipazinau taip pat per drauga,as to draugo buvau seniai nemacius,o kai mes susitikom jis buvo su savo drauguMyliu
taip gavosi kad mes vienas kitam labai patikok,ir draugaujame iki siol,jau puese metuNiam niam

per banga

Kokia cia uzuojauta dar ??? Cia sveikint reik Laimingas Gėlė

Man rodos, BANGA greitai taps geriausiu pazinciu klubu LietuvojeCha cha

Kazkada senaj tiesiog radau zmogeli ravinti zirnius sode Cha cha susipazinau ir pradraugavom gana ilgai… Nekaltas

Jau Menesi esu vienisa Nustebęs Su buvu siuoju susipazinau per jo gimtadieni. Mane i jo(Donato mano buvusiojo) gimtadieni pakviete mano pusbrolis. Kartu isbuvom virs 3 menesiu… Ir galeusei supratau kad esam labai skirtingi…

ai ejau su klasioku gatve ir pamaciau faina panele, tokia, kad net issiziojom. o as draugui pasakiau: ji bus manoCha cha taip ir buvoJuokiasi

Dar nesusipazinau.

is kur tu zinai kas as toks ir kaip gali spresti kad as zydelis-ruskelis? cia velgi galiu pasakyt kad sergi ir jauti kazkokia fobija kacapams ar zydams jei visur juos mini.

kad ruskelis sprendziu is to, jog nesupranti lietuviskai (tokia isvada padariau is pokalbi usu tavim savo dienorastyje…), o kad zydelis del to, kad isikandai jau kad as nacis ir gyvenime nepamirsi…

fobija ar ne fobija, taciau tau gerai kad tavo kaime tokiu atmatu kaip ruskiai nera… pagyventum didesniam mieste…

kodel?..tipo blogaij kad chate susipazhinaw?

bangos meete Cha cha

man neuzkliuvo tai kad tu esi nacis, o uzkliuvo tai kad tu esi juokingas internetinis nacis Cha cha
negyvenu as jokiam kaime, kita kart busi Vilniuj tai duok zinot (eisim cigoniuku spardyt prie balto tilto ir siegheilint kalnu parke

p.s. beje mane stebina tai kad sneki apie tai ko visiskai nezinai

jis buvo mano ex-vajkino draugas. dbr jis yra mano vajkinas ir ex-vajkino nebedraugasNekaltasCha chaCha cha

Vaikino neturiuNežinau o su savo meiluciuApkabinimas (bet ne vaikinu) tai mirke susipazinom ir labai ilgai shnekejom tik ten kol pagaliau pavyko susitikt Šypsena

pats tu juokingas…
nevaryk ant Zyklon_B KandaPiktas bo ykasiu KandaKandaKanda

neturiu vaikino.

gerai, kai busiu vln duosiu zinia… pazesim internetinis as ar ne…

ko pvz as nezinau? bet rasyk i privata, nes diskutuoti klausimu neatitinkanciu temos nera prasmes…

dar nesusipazinau Šypsena