Kaip susigrazint???

Tau galina iseiti is kantrybes, o man ne??? Ir ten net nebuvo del ko pykti. Tu gi pats puikiai zinai, kad buvo ir daugiau konfliktu

Jei tau kazkai nepatinka pats **** nuo ekrano
Ignoruoju

Cha chaCha chaCha chaCha cha

Blogai Gal dar ir skirtingose planetose Mirkt … bet who cares, jums taip patogiau …

Nyk tu is cia jei nepatinka tai ir valink sau kur akis raibsta kaziolKanda

Wow ! Kokia mes krutizna Cha cha… Jeigu neprizhlibini, tai dar karta perskaityk mano zhinute. Ash neishreishkiau nepasitenkinimo, ash pasitychiojau Taip Bet panashu, kad tavo smegeneles to nesuvoke …
Beje, nuo ekrano atsitrauksiu tada, kada pats noresiu … Taip

Gaiduk Mirkt Padarei viesha tema, tai teks schavalinti viska, kas ka chia rashys. Beje, pasilaikyk savo snarglishka zhargona sau… Taip

Matosi tavo isprusimo lygis zemiau tavo bambos, o tu gal savo snarglius susirink nes klavus ne tuos kartais paspaudi ir seip nepatinka iseik is sios temos ir negadink savo silpnu nervu nes paskui zinau kas buna kencia kompiuteriai monitoriai klavai. Tad nusiraminkTaipLabas

Kiek suprantu, chia ishspaudei maksimuma savo samojo Mirkt Na ka gi … Jau pazhanhga Gerai Cha cha Del mano nervu tai nepergyvenk Ne Ju negadinu del kiekvieno buozhgalvio amsejimo "Bangoje" Cha cha Cha cha
Labas

Ne nu nesuprantu tai gal tu bl atsilikes protiskai ar kas tau ten daros. Jobnulse zmogau jei turi sale veidrodi tai paziurek ir rimtai susimastyk i ka tu panasus ar i primata ar i ropli
TaipTaipTaip Pagalvok pagalvok as tau rimtai siuliciau susimastytJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Aha, shtai chia ash tikrai tikiu Taip Panashu, kad mastymas, ne pati stipriausia tavo savybe Mirkt

Kas man darosi ? Linksminuosi ash , zhmogau, beskaitydamas tavo zhinutes Taip Dabar aishkiau ? Mirkt

Na pazhiurejau Taip Tau papasakoti ar nuotrauka atsiusti ? Cha chaCha cha
Beje, ash galiu ilgai linksmintis, todel jeigu nenori pamirshti apie ka buvo tavo tema, tai gal grizhk kol nevelu… Ash prizhadu i jusu
tarpusavio santykius daugiau nelysti Ne … Jeigu tik pats neprovokuosi Mirkt
Labas

Ok gerai ir man taip laiko nera cia juokaut reik lekti i darba ir rasyk i Tema oki Taip

Ok. Taip Geros tau darbo dienos Gerai Labas