Kaip susigrazint???

Na jei jums nelamta buti kartu, tai anksciau ar veliau butumet issiskyre Angelas Taciau galima pabandyti, manau jei tu jai nesi nusikaltes absoliuciai nieko ir jei ji tave mylejo tai gali suruosti jai koki siurpriza pagal jos pomegius nunesti dovanele i susitikima ir pameginti atgaivinti draugyste Taip Bet jei ji tau nebejaucia nei aselio meiles, tai teks susitaikyti su jos praradimu… Sudužusi širdis

o kokia prasme jei ja grazinsi…kai su ja vel draugausi ir zinosi kad ji tau nieko nejaucia ir pan.

mmm… tai dabar nieko nepakeisi, kol neishsilakstys Laimingas

Niekaip! ir neverta

Mano drauge turejo tavo amziaus vaikina ir per du metus kontroles ja nuo vaikino eme pykint.

Siaip ne taip issiskyre

Dabar sake, toks jausmas, kad jo niekada ir nebuvo.
Zodziu - pamirsk, ir tvardyk savo kontroles iprocius, nes ir kita pabegs

sorry- bet tokios jau tos merginos

As suprantu kokia klaida padariau bet kas is to jau per velu, bet mano manymu yra galimybe cia tik no jos priklausoNekaltasNežinau

gali bandyt, bet klayusimas ar verta zemintis? jei jau taip atvirai pasake, kad jausmu nebeliko, manau neverta… mano buves vaikinas panasiai padare… irgi svarstau galimybe susigrazinti, bet kuo toliau tuo labiau suprantu, kad cia jam nepasiseke o ne man…nors ir labai sunku isivaizduoti gyvenima be jo…buk tvirtas ir zinok, kad ji taves neverta… zinau ka reiskia kontrole…uzknisa, bet…

turiu nuvilti…tu tikiesi neimanomoNustebęsNe

Ieskok pramogu, vienos nakties nuotykiu, draugu…Neliudek ir nebegalvok apie issiskyrima. Sugrazinta praeitis, niekada nepakeisk to kas nauja. O labai daznai praeitis ir isvis yra nesugrazinama.

po dvieju metu meiles kaip nebuta? tad ar is tiesu ji - ta ‘tikroji’? o jei manai, kad nors kiek meiles liko - mylek… mylek is naujo - ir tai parodyk darbais! is savo patirties kalbu - mano situacija panasi buvo… vaikinas vos pats ‘neprasirado’, bet po kiek laiko (na gal po geru 2 savaiciu) - op ir susieme Taip. kaip dabar? - as LAIMINGA…!
na o jei meiles tikrai nera… tai ieskok ir rasi. sekmes!

nu jeigu jinai taip pasake, tai kam tau jos reikia ??? supranu, kad kai myli niekas nesvarbu, bet… uzjauciu tave, bet manau, kad jeigu jus ir susitaikysit, tai ilgai netruks… Nustebęs tad nusipirk daug sokolado, isijunk linksma muzika ir pagalvok kaip gera buti laisvam Liežuvis

Taip tau ir reikia

jei ji sako, kad nemyli taves jau, tai kas tau is to, jei ir susigrazinsiŠypsenanieko gero nebus, jei nebus abipusiu jausmuŠypsenapailsek nuo visko ir bandyk viska pradeti is naujoŠypsena

Pradeti viska is naujo yra sunku, kaip pries tai buvai numates ateiti, o dabar ople ir vel is naujo. Visu pirma reikia susitaikyt su ta mintimi, bet to as padaryti negaliuNe

Tu geriau papasakok, kas tiksliai atsitiko, kas buvo paskutiniu lasu. O nevaidink is saves nuskriaustojo gerai. O gal tu noretum, kad as papasakociau ka???

Per prievarta mylimas nebusi. Kad ir kaip kartais to noretusi

Na tai va tai ir buna Saulute. Tu zinai kad as tave Labai myliu Apkabinimas As negaliu be taves ir as del to labai gailiuosi ka as tau pasakiau ATSIPRASAUDrovus

Tai tu papasakok visiems ka butent tu padarei ir dar apie tevus nepamirsk geraiTaip

Ot slabaku karta Blogai Blyn, drasos akis i aky ishsiaishkinti nera, tai pasislepe uzh monitoriu, aishkinsis priesh visus Veee Blogai

Na buvo kaip buvo bet tu mane is kantrybes isvedei na o kad visi zinotu tai ant taves tiek blogu zodziu pasakiau, bet man jau nebuvo nervu susilaikyti Atleisk manLiūdnas

Zmogau klysti as namuose o ji darbe man darbas nuo 14val iki 22val, o jei nuo 10val ir iki 18val. Tai tavo manymu kada mes pasnekesimPiktas