kaip surast zmogu,kuri esi karta mates ir kuris tau labai patinka,bet nieko apie ji nezinai

kaip surast zmogu,kuri esi karta mates ir kuris tau labai patinka,bet nieko apie ji nezinai

turiu tokia diela ir nzn ka daryt Baisu
praita penktadini lankiausi Elektrenu ledo rumuose vykusiame Liepsnojusio ledo renginukyje ir pamaciau viena tokia faina mergina. Ir jau kaip krito ji man i aki, kad iki dabar negaliu iskrapstytGirtas Ji sedejo netoli nuo manes (tik per kelis zmones), o mes dar kelis kart susizvalgem, bet tuo viskas ir baigesNežinau
po renginio teko susipakuot, maut i utika ir sukt link marijamp. Deja nieko nesuzinojau apie ja, tik jei gerai isgirdau tai jos vardas Egle, ji turi sese (renginyje buvo su tevais). Tos merginos ugis apie 180cm. Renginyje buvo apsirengusi juodu paltu ir viskas…Žliumbia net nesu garantuotatas, kad ji is Elektrenu, o gal is kur kitur…
blyn, kaip noretusi ja dar karta sutikt ir normaliai pakalbetLabas
jei ka mano foto galima pamatyt http://www.ieskok.lt/index.php?flags=yes&code=127752
o renginyje buvau apsirenges juoda kozha ir melynais dzinsaisLabas

praleidai proga ir psio…belieka tik sekmes palinkt…

paprasciau butu pas psikietra bzegat - Cha cha

man pas juos begt dar nereikia Girtas
bet kai pamaciau ta mergina iskart pajutau kazkoki artuma, potrauki, kokio kartais nebuna, kai eini gatve ir pamatai kokia grazuolyteFlirtas

Nekaltas

neasNe

tai ko tada prie jos nepriejai??? pozna jau Šypsena

jei tu ja rastum, butu tikras stebuklasMirkt

stebuklu nebuna Ne
praleidai, bicas, proga Taip. tiktai susizvalgius, nei telefono aparato, nei numerio akyse tikrai nepamatysi Ne, nors kai kurie sako, kad kartais akyse ar ant kaktos buna kai kas parasyta Juokiasi
siulyciau mirkt ledo arenoj Taip, jei ji tavo zvilgsni atsimins - gal ir ateis Nežinau

Ot vat nereikia sedet ir ziuret.Aha…Gaila,kad ne as ten buvau.Butu malonu atsilieptŠypsena

palik zhinutes didziausiuose pramogu portalluose, dar per radija apsiskelpk, o jei ka, tai visad yra lada "atleisk"Juokiasi

as ir nesakiau, kad buna, sakiau, kad butuLiežuvis

ilgai laukus dar palauk, nesulaukus nusisaukŠypsenakitos ieseities nera.

na gal kai kuriais pasiulymais pasinaudosiuCha cha

siaip jau spejau perziureti pora pazinciu portalu, bet dar nieko neradauNežinau

ajk i atleisk, jie viska suranda Cha cha

nenusimink,ieskok ir rasi Tūsas

rasti imanoma. Kokio ji amziaus? tavo vietoje, jei ji mokyklinio amziaus, nueiciau pamoku metu i eletrenu vidurines, ju nera labai daug tame miestelyje. paprastai mokyklose kabo klasiu sarasai, tad pradzioje patikrintum apytikriai tas klases, kuriose matei egliu. galu gale valgykla- tos vietos, kur zmones renkasi. Taip pat verta butu pasiklausineti pazistamu is elektrenu, gal jie zino. budu yraMirkt neprarask vilties. tik labai neprisisvajok, is tokio pasimatymo negali buti tikras, kad ji laisva ir is viso, kad ji normaliCha cha

Viskas px, bet koks ablomas randi viskas ok, o ten ledaz …
ir supranti kad shansu 0. …

Kvieskis TV pagalba,gal pades Šypsena

Juokiasi Juokiasi Juokiasi gerulis pasiulymasLaimingas tik vat problema, man reiktu truputi i elektrenus pavazinet, as tai kaune randuosLaimingas

siaip tai jo mane gearai pralinksmino toks paieskos planas, kita karta tai galima butu tikrai igyvendintiTaip