Kaip suprasti istorijos egza?

Kaip suprasti istorijos egza?

Man labai idomu, kodel atrodes toks lengvas istorijos egzas pasirode toks sunkus.Na bent man kai as laikiau pasirode,kad viskas taip lengva…ir gavau tik 33.Ir ne tik as, bet ir daugelis mano pazystamu,gerai besimokanciu gavo 7-17tasku.Kaip suprasti?Gal ten buvo kas nors uzslepta?

nezinau, bet kiek ten visokie kalba tai sako, kad wisi egzaminai buvo paremti logika, kuriuos reikejo ismastyti…O egzaminai shiais laikais vos ne tokie, kad sukirsti mokinius, kad kuo maziau butu valstybei atsieitu moxlas.

kai pasiruosi egzui pakankamai neblogai bet ne LABAI gerai, tai visad egzas atrodo labai lengvas (visdelto roseisi), bet is tikruju nieko ten lengvo ner… Cha cha

as tai jo niekaip nesuprantu, nes nelaikiau istorijos is viso Liežuvis ,nors siaip musu shulios dvyliktokai levai islaike, dvi klasiokes gavo atitinkamai 94 ir 85, o kiti ~30 (tu laikiusiuju ~15zmoniu buvo)

NU istorija laikiau del bajerio, seip jos nemoku, bet kad nelabai sunkus tas egzas buvo, na aciu dievui, kad teste buvo is konstitucijos kai kas ta zinojau, visus kitus atsakymus spejau, na o tipo sunku buvo tuos zemelapius pries ir po 1 pasaulinio karo parasyti,antika, jav pilietinis karas, zydai. nu karocia metiniam istorijos turiu 6A lygiu is egzo gavu 74% Cha cha
p.s Tikrai cia nesigiriu, tik kaip jau minejau maniau kad istorijos valst. bus zymiai sunkesnis.

oi pavargau truputi i medeli atsiremsiu… Šypsenagaila zmogelio…

nelinkiu niekam…

jo , veza pancijas malkkūu pavidalu Cha cha

SleaDer Gerai Cha cha …su dviraciais ziema nepaveziosi gi Šypsena

O ka SODRA su furom vezioja ? Pencijas ? Šypsena)

speju vairuotoja gamyta pryspyre tai vienodai ir shviete kur sustot svarbu kuo greiciau Šypsena

biski nepataike i vezias sakyciau

turbut reiks krano

na antroj kelio pusej stoveja du DIDELI traktoriai, viens net jei matos ant itempto troso laike ka nenuvirstu i da va beveik pilnas medziu ans buva

SODRA 144;]

kaip ji istraukt reiks:}tikriausiai reiks laukt atsilimo:}

vaizdelis;]