kaip šitie?


kaip šitie?

kaip šitas prancūzų kūrinys? kaip matarai 2.2Dci? Kaip elektra?

elektra 12v turetu buti.

12v? tai standartinės sirijus batarkės tinka Gerai

neblogai is lengvuju SUV turbut geriausia pravazuma turintis. nemegstamas del dizaino. siais metais nei vieno nepardave naujo. praejusiais irgi panasiai. pakaba labai siubuojanti (man) 2.2 neblogas, vaziuoja gerai.

beje, kodėl pas MrC uošvį tokiam stogo langinės atsidarė? Elektra sugrybavo?

BOCIUS, tu bent viduj sitam sedejai?

bociau - geriau investuoti i pakraunamas batarejkas Mirkt Gerai

kokia cia sito marke ir modelis Drovus

nisan X-trail. jo vidus tai kirviu darytas. bet parodyk tu man nissan (tu metu) kuris kitaip atrodė? pathfinder, navara, ta pati 350z ir ta salone dvelkia piguva.

Senelis su 2.2 4 (ar 5) metus rieda, jokių rimtų bėdų nebuvo.

o man patinka kad jis kampuotas, ir turi palyginus protinga AWD sistema. Man nepatinka kad jis turi Renault 2.2 dCi motora Cha cha

bočius juokauji? NežinauBeje, vakare bowlingą jamam? Valio

Siap patikimas geras auto… uosvis nieko is pakabos nedare… jau virs metu vadelioja… puse mtu kiekviena diena po kelesdeismt kilu zvyrkeliu vazineta… Gerai2.5 benzas autoamtas… traukos per akis… odinis salonas, max komplektacija… ant stogo halogenai ir t.t. patenkintas iki negalejimo… pestiesiems draugiskas nors ir kampuotas… Cha cha2.2 zyzelius yra reno motoras… kaip ir visa kita kas susieja su reno… nieko gero apsakyt negaliu Blogai Cha chaPS. kadangi nesivale stogo nuos neigo… per stogalingi per ziema pribego vandens ir uzsitrumpino mechanizmas… stoglangis atjungtas… nes isprincipo neneaudojamas… tam yra klima Cha cha

variklis ne reno. Pas nissana 2184cm3 turis, pas reno 2188. pas nissana cilindras 86mm eiga 94, pas renault 87 ir 92.

Juokiasi