Kaip šitie?


Kaip šitie?

vmi.lt/lt/?itemId=10810746 Gerai

Kas ka gero/blogo zinot apie V50? Dyzelis - kaip suprantu jau ne vw tdi?

kaip volvo. neykirtau ka ten raso Cha cha

O kaip VOLVO baigėsi? Pas ką jie dabar? Ar liko pas Ford’us?

Dėkui už info. Mirkt

Fokusas Cha cha

ce ford focus, mazda 3, kartu sudejus Labas

dyzelis cia peugeot

tai tada *****. mazda pas pazystama prie 45kkm garantijoj jau pradejo keisti galinies traukutes kazkokias… dar po 15kkm vel pradejo zyzti… Piktassiaip is dizainas sio v50 man tai Gerai Taipbet jei focuso ir maz3 baze tai Nekaltas Pavargęs Veee

normali ta baze, saabas ant vectros bazes… na ir kas savaip patobuline pakaba pasieke daug geresniu valdymo rezultatu uz vectra

tai vectros pakaba ir taip ledine Taipo mazda 3 tai tikrau zinau, kad Blogai45kkm masina nuvaryta garantiniam ir pasakyta, kad bilda gale, be jokiu parkiu dar prie stalo buvo pasakyta, kad keisim traukes ,cia liga Cha chataip, kad nuo to apsilankymo mazda servise, mazda mano akyse krito dar 1354453174 tasku zemyn Juokiasi

pakaba sitoj volvoi labiau fordine nei mazdos,

slash, tevas pirko s60 is salono tai bildejo kazkas bagazinej, tai pora menesiu jie ten detales keites kol rado. Paskuj atnaujinta s80 pirko ir pakaba visa bildejo (lygino su s80 senesne, tai ana daug tyliau veike), tai perrinko visa pakaba, kad tik galejo keist ir tai minimaliai sumazino. Dabar kiek skaiciau s80 kazkur pavasari pradejo pardavinet su modifikuota pakaba Šypsena O daugiau is problemu buvo stabdziu diskus reikejo keist, nes parejo po puses metu, nors ir vazinejima budavo i metus po 60-80k~ . Bet vistiek man volvo Gerai

Komplektacijos: Base Kinetic Momentum Summum R-design D5 dyz.automatą rasti už norm.kainą sudėtinga.

joooo, su tom pakabom, cia matau yra bedu… sugadino amerikancai volvo, kai fordas pereme… sioj dar ir dyzelis psa Nežinau

PSA dyzeliniai varikliai yra vieni is geriausiu jau N metu. Tikrai daugumai TDI patikimumu iki HDI labai toli.

jau apie tdi turiu savo nuomone. Mirkto del to, kad hdi patikimiau uz tdi tai cia labai drasiai pasakei Mirkt vazineta su daug dyzeliu, man dyzelis tik tdi ir gal velesni cdi. visi kiti tik so so…

bajavas turbut vazineja HDI, kad tokius pareiskimus daro… Šypsena Kaip gi negirsi savos masinos Šypsena?

Turiu ir HDI ir DTI, negaliu skustis nei vienu. Bet garbingi TDI laikai senai jau nugyventi, paskutinis tikrai geras TDI buvo 81kw AFN variklis, o visi naujasni TDI PD tikrai nieko gero, o kur dar garsieji V6 TDI Ir jie tikrai nera etalonas Taip