Kaip sitie roveriukai


Kaip sitie roveriukai

Sudomino sitoks aparatas…kaip uz tokius pinigus tai visai nieko butu…man y darba vazinet…kaip ju varikliai?vaziuokles?remontas?

akordas. edit, atsipra6au, mane dalyviai pataisė. kivikas Gerai

youtube.com/watch?v=d_1iNQvGaXg&feature=player_detailpage#t =105s Taip

cu>cia accordas? Vau!

Nu truputi argumentu kodel jis suda5(kad neaudi netinka) ir kuom jis acordas???

accordas Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kiwis, ne acordas

cveks/concerto en.wikipedia.org/wiki/Honda_Domani

RL’as cia , kailiai Gerai Cha cha

jogailys>kam tau tie argumentai? argumentu yra tiek,kad daugiau nei reikia,bet jei nori juos pajust ant savo kailio,tai…

Kaip ju dyzeliukai?Gal geriau benzas/dujos???

dyzeliai prasti

pasigooglink, katrie ten su hondos varikliais/pakaba ejo, ir kurie ne.

Nu man jo isvaizda px…viduj salons koza…irgi nieko visai…apsizenyt su tokia masina nezadu,…man y darba reik ekonomo uz nebrangiai ir kad kazkiek ydomesne masina butu(guoliai, bulkos atsibode…)

honda dyzeliu tuomet negamino, taip kad Blogai

hondos pirmas dyzelis yra 2.2cdti(metu motoro nominacija)o anie isuziniai ar roveriniai,nebepamenu lyg buvo senieji,bet sako,kad tie 2.0d neblogi. jogailys>ne ta suma pinigu,kad nenoret masinos,nes atsibodusi Mirktnera terpes issikalinejimui Mirkt

Turejau, per 9 men nudroziau iki nevaziavimo lygio. Parejo sankaba, pakaba isejo saibom. Liga: variklio tarpine, kuria jis irgi sirgo. Valdomumas Blogaimalonumas vairuoti Blogai Nuvertejimas Blogai Vau!, nors kiek jis dabar kainuoja, tai nuverteti nebera kur Cha cha. Iki civico jam kaip iki menulio. Pamatau mieste, nevalingai apsivemiu Apkabinimas, gerai, kad Klaipedoje jie beveik isnyko, miestas tapo maziau privemtas, kodel isnyko turbut aisku?

vemals Baisus Juokiasi

vazinejau su 2d tai ekonomas joptvaimat, biski bedu buvo su dalym, nors atrodo ju yra, bet… siaip jei ne lavonas uz tokius pinigus Gerai