:) kaip sitas?


:slight_smile: kaip sitas?

siandien susizavejau, bet kaina…

Kaip kaip Piktas Kaip ir visi lektuvai, brangus jei nori nusipirkti … Uz sito kaina puse forumo dalyviu audinem aprupintum Cha cha Nors nesupratau nuotraukos esmes - beveik kiekvienas gamintojas, ypac europinis isleidzia savo aksesuaru ir kitu pricindalu linija. So what?

kokia kaina?

4700lt Nekaltas man parduotu uz 2k su kapeikom, jamt gal? Nekaltas

Aš savo Panther pirkau už 600 dar prieš 4 metus, ir iki šiol gyvas. Apkabinimas Šuo

Drakoniukas> jai nori gero dviracio, galeciau suvesti su zmogum, yra atvezta dabar keletas (bet nenauji), visi po 1000-1500lt. Mes galvojam sau viena nusipirkti, bet brangoka truputy siai dienai toks pirkinys Nekaltas …yra dar ir toks vienas uz 700lt [biteplius.lt/lt/2club.club_file_view/697931.241-=(1738 60090 2](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_file_view/697931.241-=(1738600902) Cha cha

jamciau sita kad ir siandien, bet skambinau, remas m dydzio, man XL reikia Užsispyręsskelbiu.lt/skelbimai/parduodu-kalnu-dvirati-trek-6-lab ai-ge ra-bukle-6462367.html

dar geras variantas skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-kalnu-dvirati-scott-scale-50- dviratis-6425359.htmlbet padangos su plentu sunkiai draugauna Cha chacia man siandien druzokas rekomendavo situos, pats susirinkes velika uz 8KLt Kvankt?

^gera kaina Gerai

Raimukai, trek’o dar geresne, dar nuleistu kazkiek vistiek Taip

Va kur real dviratis: dzinestudio.com/images/larges/07-lowrider-bike-7.jpg

skelbiu.lt/4189773.html Cha cha

jop, maciau ir daugiau skelbimu su tuom paciu nr. Cia mano to draugelio ten kazkoks draugas ar kaimynas totalus pamiselis ant dviraciu butent ta trek’a siule ziuret, atseit shake geresne nei pas ta scott’a, nors jei ramiai vazinejant simta metu turetu laikyt Taip o siaip simplexai visokie perjungikliai pas abu deore ir ypac deore xt skaitosi jau pomandriai taip sake Šypsena

Raimukas, jei netycia varysi paziuret, nusifotkink salia, koks ugis tavo? Šypsena

Svo> (istryniau paskutini komentara) as truputy ne taip kaina paziurejau Cha cha Dviraciai tai ten tikrai geri, matosi… bet uz tokius pinigus kaip ir minejau zinau pats kur nupirkti galima net ir kazka dar geriau Šypsena

pasakyk ir man tada Cha cha

pm Šypsena

as savo panther pirkau pries 11metu, kainavo baisinius litus, 2 metus stovi lauke kieme istisus metus, bet buvau uzlipes pravaziuot, tai vazevo, tik padanga dapust reikejo Cha cha

pazystu zmogu kuris gerus kokybiskus naujus dviracius is uzsienio veza. kainos nuo 900lt