Kaip save guodziate?

Kaip save guodziate?

nezinau bet nemanau kad mano trumpame gyvenime buvo momnetu kad buciau paluzes

Jei ir buvau paluzes tai praeidavo savaime be jokiu ten guodimusi ar panashiai… Aš nekaltas

O jei zmogus po daznu nusivylimu, liudesiu, tokiu kritiniu duobiu, ismoksta buti atsparus tokiem dalykam, jei jis ismoksta neigiamuose veiksniuose izvelgti gerus, jei jis ismoksta sypsotis, nes liudet neverta, jei jis ismoksta buti savimi, tai jau tox zmogus shustriakas??? Nepasakyciau, nes buvo laikas kai ikrisdavau i tas duobeles, bet gyvenimas eina ir pats mus moko… O mane viso to ir ismoke…gal po 10 metu ir kitaip mastysiu…Aš nekaltas

dar neteko taip guosti saves,nors tu emociniu luziu per gyvenima pasitaike ne vienas ir ne du…paprasciausiai kiekvienas is to issikrapstom savaip.jei imu guosti save,tokiomis akimirkomis pasidaro dar blogiau…juk turiu draugu,artimu zmoniu atsitikus tokiai situacijai guodimu dazniausiai uzsiema jie…Šypsena

ash pesimistas ir nezhinau net ka chia priduriti ash nemoku saves guosti tieisog kaip nusiteiki blogiausiui atsiranda kazhkas geresnio nors per nago juodyma Šypsena

ash manau kad paneles ta moka padaryt labiausiai tai yra paguosti kita ar save… man labaij tas patinka ir puikiai ishklauso =) achiu uzh demesi =)

o aš optimistė Šypsena Šypsena Šypsena nežinau, nebūna taip, kad reiktų save guosti…kai jau visai blogai, pakalbu su draugais ir jie mane prilinksmina Mirkt

taijp labaij sunku

geriausia fraze-nera to blogo,kas neisheitu i gera…reikia tik booti ishradingiems…

Kai buna taip blogai, kai jau nieko nebesinori, pagalvoju, ka darytu tie zmones, kuriuos as myliu? Guodziu save, kad esu kitiems reikalinga. Tik tokios mintys pas mane, nes jei jau man blogai, tai tikrai BLOGAI

nu newmanau,kad as kokia sustriake…Bet i tokia duobe nebuvau patekus,nu buna kad labaj sunku,bet tik labaj issiverkiu arba ejnu toosintis,kad pralenksmeciau…priklauso nuo istuacijos…Bet kas yra ta tikroji depresija ir pan. as dar nezinau…

wa chia taij mazda Girtas

Gerai agresyvus Niam niam

rx8

Pati graziausia mazda kiek as esu mates Apakęs

323 Šypsena

Kas per modelis?

liooox Girtas