Kaip reaguotumet gave tokia zinute?

su tom visom sms taip ir buna paskui… Nekaltasniekada negalima tiketi zinutem… Nekaltas jei visa tai butu pasakyta ar parodyta realiai tada visai kas kita.,… Nekaltaspanasiai ir man buvo… Nekaltas bet panele tik po laiko susivoke ir parase kaka panasaus… Nežinau gaila, bet jau buvo per velu… Nekaltasas netikiu toom sms meilem ir panasiai…jeigu zmogus sugebes tau visa tai pasakyti i akis, vadinasi tikrai kazka jaucia…o ka tu zinai ka ji dar orasydama sms…gal su draugem sedi ir juokiasi laukdama tavo panasuas atsakymo… Nekaltas

na jau… tik nepradėkim žemintis

Pasikviesciau ja susitikt ir iteikciau brungiausia roze, jei jai butu px tai deciau skersa ir eiciau pirkt alaus 7.30%o… Juokiasi

jegele ! jai ji tau parashe tokia zhinute tai reishkias tu jai roopi tikrai =] … tad NIEKO NELAUK sekmes ! Drovus Drovus Drovus

pabandyk,bet per daug nesitikek

Juokiasitruksta zodziu toki komentara apibudinti Juokiasi

Tokie zmones balsuoja uz paxa ir uspackixa Juokiasi

Nusižudyk blyn.

mm… jeigu ji tai ishtikruju pajuto, gali bandeet regzti kokius nors santykius su ja. Ji manau turetu atsakyti tuo pachiu… Taip Šypsena

dziaukis Šypsenajei nieko neiseis dar daug ka isimylesi

na kai uzaugs tai manau taip ir balsuos… Nekaltas Pavargęsnet baisu daros ijau… Nekaltas

Pritariu…

siaip net nzn dabar kajp cia tau ir patarti…pats esu siuo momentu labaj nusivyles…

mano nuomone,jei ji tau tikrai patinka-tai kodel nepabandzius susibendraut!? Flirtas Drovus

Jo, ishtikruju ash irgi pagalvojau, kad chia mergina rasho Šypsena Sheip gali visko buti. Gal jinai rimtai shneka, o gal nusprende pajuokauti. Buk atsargus ir ishsiaishkink viska i galo. Linkiu, kad wiskas susitvarkytu tawo naudai Labas

kazkas cia negerai…

tik nepridek i kelnes is to dziaugsmo … dar turbut jaunas esi ,pats nesupranti ka sakai

_Jeigu uždarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų._R. Tagorė

nju mano manymu nerejkia skubeti ir paziureti ka ji kalba toliau pabandyk su ja kur nors nueiti ir paziurek kaip ji elgiasi ir manau viskas bus aisku

Tegu daro ji ka nori! Mirkt