Kaip reaguotumet gave tokia zinute?

Kaip reaguotumet gave tokia zinute?

Kaip reaguotumet gave tokia zinute is Labai labai labai patinkancio zmogaus? Tas zmogus zino kad as esu ja isimelejas ir t.t ,bet kai tai suzinojo tuo paciu neatsake… o dabar t.y po beveik 2 men. netiketai gaunu tokia zinute "…joa…gerai butu jej iseitu taves nebeprisimint, apie tave nebegalvot, neleist savo sirdelei suspurdet vos tave isvydus…tik va tai neimanoma…bet gal as net nenoriu taves pamirst…?:p~} " Ka patartumet daryti man… ? Nenoriu oer daug vilciu deti ;/ Bet dar kart kartoju si zinute yra nuo zmogaus su kuriuo noreciau praleisti visa gyv. ( bent jau db taip atrodo ), bet visgi bijau suklysti… nenoriu ish anksto dziaugtis o poto verkti ;/// … p.s as ta zmogu matau beveik kiekviena diena…

keista, kad tiu bernas ir taip kalbi… bet zinai mergoms taip boona… jos pradzioje nenori, bet veliau pasigaili… taigi pamegink… gal iseis?? Flirtas Tūsas

nieko nedaryciau, jeigu neapsisprendzia taj jau jos problemos

atrashyk stajgiaj viska ka galvoji! kas bus tas bus , daryk ka nori , o ne kaip reiktu ar ka !!! Šypsena sekmes

zn as jau tiek su ja nervu esu susigadines… kad db bijau sokineti is laimes o poto … ;/

cia dabar tiktu ta patarle su zvirbliais ir briedziais, bet nlb pamenu, aj pasakyk tu kad myli nori negali, gal ir ji taip pat atsakys, viskas bus gerai, tikek tuo Taip Cha cha

Dar daug kartų įsimylėsi ir daug kartų išsiskirsi, gyvenimas ilgas ir nenuobuodus…

Kokia pirma mintis shauna i galva tada ir atrashyk,be kai ilgai galvoji tai nesamone ir gaunas… Blogai

zinot… as atsakyma parasiau toki wa… " emm… tu juk zinai kokie mano jausmai yra tau… prasau pasakyk ko troksti nes man jau pabodo kankintis ;/ " Bet manau nelabai tinkantis ;// Šypsena

nzn atrasyk jai jog galwoji tapati…jog taip pat negali jos uzmirst…i wiskaz lauk… Liežuvis~

ash tai nesuprasciau tokios, skamba kajp ish serialo Cha cha reikia tiesiaj konkreciaj Cha cha nu neesme svarbu parashei, pasakysi ka atrashe ok? ash labai susidomejau Cha cha

tai klausimas kaip reaguočiau, ar ką nors patart čia reikia? Nežinau, kaip reaguočiau, nes negaliu nuspėt vienų ar kitų dalykų, o daryk taip kaip širdutė jaučia ir liepia…

nenoriu tawes nuliudint, bet yra du atvejai: 1. ji tawe mylejo, bet drovejosi taw pasakyti ka irgi tawe myli, ir bijojo ka apie jus pamanys aplinkiniai 2. cia galejo but tik bajeris ( tik nenuliusk per daug) teigi as taw siulyciau pasivesti ja y tolimesny kampely ir parodyti jai ta zinute. tuomet paklausk jos ar ji cia rimtai ar tei tik bajeris Linkiu sekmes Labas

joa, nereik per daug galvoti kaip geriau atsakyt, reikia iš kart tiesiai šviesiai rašyt ką manai Šypsena kaip širdis nori taip ir daryk Mirkt

Beto tokiose situacijose tu pats turėtumei žinoti ką rašyti, o ne klausti mūsų patarimų. Tu ja geriau pažįsti negu mes, nes mes tik sugadinti viską galime…

Heh noreciau kad butu tik sie tavo 2 ishvardinti variantai… as ja gerai zinau ji mane irgi… tai 2 variantas tikrai esu 100% isitiknes kad atkrenta…

na jau pervelu Šypsena

joa… bet cia rasau nes man ji lb rupi Nustebęs

nesamone Ne Cia jin zaidzia tavo jausmais Taip Nepasiduok, nes poto dar labiau kentesi… siusk ja ko toliau Cha cha

ziadimas su sms…realybei tegul taip pasako…

a… as… em… net nzn ka pasakyti perskaicius kelis komnetarus Nustebęs tiesiog… zinau, kad ir ja yra iskaudine labai… gal tiesiog ji pagaliau suprato kad as jai rekalingas ;/ ai…