Kaip priversti ciuckį sausą maistą ėsti?

Kvankt?

O kam man atsakyt?

Tai atsakyk kuo matuojama temperatura? Cm? o kas yra saltakraujai gyviai?

Kaip klausi, taip ir atsakau.

Juokiasi

As kartais taip pagalvoju Liežuvis tiesiog, kartais taip uzknisa, kai ta antra puse priima durnus nepamatuotus, neapgalvotus sprendimus, o i mano patarimus pasako - aii, tavo vieta virtuvej ;DDD o po to sako - zinai, o gal buvai teisi ;]
Tiesiog, vyrai kartais perdaug susireiksmina ; ))

Uzpilk saukst augalinio aliejaus.Kai as savo sabakai uzpilu ,tai suslamscia taip ,kad net ausys lapsiCha cha

lengva jums kalbėti kaip išmokinti šunį ėsti sausą maistą, o kai pareina mano vyras ir sako, vėl badu marini šunį, o maitinu 2 kartus, ir ne sausu maistu, o tai visai mane sadiste išvadintų (tarp kitko jis buvo absoliučiai prieš jo isigijimą o dabar dievina) žinau, kad vistiek jį pamaitins, net nuo savęs nugriebęs pora kotletų… gal vyro taip pat nebemaitintCha chaCha chaCha cha
Ir dresuotojas sako, reikėtų svorio biškį numesti jam keletą kg, o kaip???, neperkalbėsiu aš saviškioŽliumbia

atsispaudink kokį straipsnį apie sveiką šunų maitinimą, apie visokių kotletų žalą šunio organizmu ir pakabink virtuvėje ant šaldytuvo.Po kiek laiko pradės veikti,vyras pagaliau supras kad šuniui daro daugiau žalos negu naudos.Pas mane tai veikiaŠypsena

mopsiukei

pabandysiu Cha chaCha chaCha cha

Šiaip tai nervina tokie "geradariai", kurie tipo gerą daro, kad šunį maitina visokiom kakom, tipo kotletai, kepta vištiena, ar net makaronais, bulvėm ir kt. Nu neišeina gražiuoju su jais - telieka palaukti kol šunėkas jų akivaizdoj nerealiai apsitries ir tik tada gal jie supras blmb…

nu mano laimei man pasiseke… kai parsiveziau suniuka nieko neede ishskyrus varhske su kiausiniu, ir kai jam parveziau sausiako ish karto pradejo esti ri jokui problemu neturiuCha cha

kaip nores esti tai es kaip geras… Cha cha