Kaip priaugti svorio

daug valgyk

zinai as tau pasiulyciau daug alucio gert iskart sustoresi Taip Taip

Mirkt Mirkt Cha chaCha chaCha cha

alus ne visiems padeda… jau kiek geriu ir tikrai labai dideliais kiekiais ir labai daznai ir koks buvau toks ir likau…

pabandyk laikytis dietos Cha cha Cha cha Cha cha

Ot neteisybe: dauguma merginu nori svori numesti, o dauguma vaikinu - priaugti… Vis negerai taip, kaip yra… Ir kodel? Todel, kad KAZAS sugalvojo, kas yra grazu, o kas ne… Juk buvo laikai, kai moters figura skaitesi grazi tik tada, kai ji su pilvuku… Cha chaCha chaCha cha

Nuo alaus auga tik pilvas,o figura tai tikrai negereja, o geriant po 1.5l. pieno per diena, kaip kazkas rase, galima pradet atsisveikint su inkstaisLiežuvis

  1. kam tau tiek svorio?
  2. Vietoj bet kokio maisto valgyk saldumynus, bet geriau mankstinkis, nes raumenys sunkesni uz riebalus!Cha cha

Valgyk kiaules taukus ir daugiau nieko!

man ne del grozio reikejo…as norejau i kita svorio kategorija pereit , nrs mano svorio visi mazdaug 14metu ir tenka man su tokiais mustis…net geda Šypsena

Shiaip ar taip jau nebesvarbu , vel boxa pradesiu lankyt tik tada kai nereikes shalmo detis…nu ta prasme kaip boosiu kaipo Tysonas Cha cha

Man irgi lygiai taip pat…ir as noriu pats pora kilu uzmest…

Valgyti daug angliavandenių ir riebalų

saldi cirina kaip suprast "kazkas sugalvojo" man pvz nieks nenurodineja kas man turi buti grazu ir as pats renkuosi… o su pilvuku moterys ne tiek grazios kiek sveikos ir sugebancios gimdyti buvo laikomos

valgyk GAIN FAST,MEGA MASS 3000,GREAT GAIN,SUPER MASS 3200,geri produktai,o ne metanai…ir t.t.

Valgyk hot dogus, gerk kokakola. Ir aplamai viska valgyk is Mac Donaldo. Sekmes. Šypsena

Skaiciau zurnaliuke!Tad idemiai klausykis,Gerai?! Tai wat…Kas vidurnakti atsikeli,ir mars tustinti viso saldytuvo,pradedant nuo mesos,baigiant niekuciais (agurkais,pomidorais,cesnaku Cha cha)Zinok po sawaites tavo figuros sudejimas maksimaliai pasikeis!Pamatysi… KietasSekmes Taip

Nekaltas jeigu pas tave medziagu apykaita leta tai ir priaugsi daug… o jei ne ti tam reikia specialiu pratimu ir pan maisto papildu bla bla