Kaip priaugti svorio

Nea, ash ne tarp ju… Man po kol kas nereikia dar Mirkt

Prisideti plytu i kishenes Cha cha

nu aisku gerai nors vejas nenupus
bet ir pats nelabai paeisi Cha cha

kodi svoris tik pradzioj greit auga… o veliau jau tenkiniesi keliais kg per metus ir nieko cia nepadarysi…

ir dar per dvi dienas visai imanoma ne tik 4 bet ir 10kg priaugt

neimanoma … vien maista valgant neimanoma gal su visokiais papildais ir t.t. imanoma bet vien su paprastu maistu neimanoma bent taip knygoj raso Cha cha

zinai yr tokiu zmoniu kur po ketvirti a tai ir puse tonos sveria… taigi privesk ji koki menesiuka ant dietos pabut jis numesk koki 10kg o po to viena diena duok ryt kiek jam telpa tai jis per ta diena priaugs visus 10 a tai ir 20kg

bet cia bernas sveriantis 75 o ne dvi tonas Cha cha

ziema silciau! Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

kodi tu sakei kad neimanoma per dvi dienas priaugt 4kg as tai irodziau kad imanoma paimdamas toki radikalu pvz nors siaip nelabai svarbu koks svoris 70, 100 ar 500kg

nu as supratau,kad tas svoris lasiniai turi but.Šypsena

taj ka nusprendet?
:D:D:D

nu nznau krc viskas , nieko nebus , manau per 2 savaites 5kg nepriaugsiu…

nzn. as svorio priaugaiu tai zajbiskai. ir be jokiu metanu ir xujanu. ryjau daug varskes, geriau pieno po 1.5l per diena, geriau kiausinio baltymus, valgiau daug daug vistienos ir t.t. dar be to ajsku sportinausi. taj va per metelius paaugau 0cm, bet priaugau n kg. (mano ugis 180cm, mase 93) ryk kuo daugiau baltyminio maisto ir bus ta mase (baltymai statybine medz)Mirkt

nu man irgi reik svorio priaugt… bet vat keusini gert nesanu zeurei… pieno ir neitin megstu…
vistiena skanu, bet vien jos nepripirksi…
valgau daug ir ivairiai, bet taj nepadeda…
metano seip bijau pirkt, bo vaiku bent pora noreciau ateity turet…
o vien sportuojant dideja tik jega, ne mase…

bay.lt 180 ir 93 sausai ir zaibiskai gal biski lasinis busi o gal i kaire sneki

man rodos kad ir toks svoris labai gerai Šypsena buk kudas…man kudi bernai patinka…Šypsena

as labiau desiniu paziuru Cha cha lyg ir nelabai lasinys busiu… blt ka reiskia sausai? visa ka isvardinau nera sausai… buciau metanus geres sverciau 120Mirkt

galiu pasakyt ka ziurnaluose raso:reikia valgyti daug kartu i diena,kazkur apie 5,spotuoti,kad neapaugtum lasiniais,o kai raumenu priaugsi tai sversi daugiau nei priauges lasiaku,o kaip sportuot tai turi programa treneris sudaryt… nu viskas atrodo,seip man ir butu neblogai truputi svorio priaugt,bet aj bus gerai kaip yra Šypsena manau ir tu ta pati galvok nes seip man tai grazu liekni bachurai Šypsena

Vo dar prisiminiau atsargiai kad nesusirgtum atvirkcia BULIMIJA valgysi tol kol sprogsi paskui tetusiui su mamyte teks nuo sienu tavo kaulelius drandyti Šypsena O seip bandyk mesti svoi gal priaugsiLiežuvis

esme ne maseje, o kad butum ne kudas, ta prasme figura kad pagerint