kaip pirma diena mokykloje?

Eiline diena Šypsena

norma

neskaitant to, kad buvau visiskai neissimiegojus, pasimetus, nes as dabar vienuoliktoke ir viskas pasikeite:mokytojai, kabinetai, klasoku puse nebesutikau, diena buvo nieko tokia…jau pirmoj pamokoj pamaciau, kad klasej sedi mano best friend Apkabinimas is kitos klases…atrodo ryt is ryto reix isgert Kava, kad nebuciau tokia apsnudus…

Giaraj…nieko ypatingo,biat giaraj…Šypsena …tajp maloniaj apsiglebesciavom…Šypsena Tik kad susalaw…Šypsena

man tai visai gaidysLiūdnas kazko labaj nepatiko ir jau atsibodoŠypsena Noriu vel atostoguŠypsena

Paprastai. Atrode, kad nei atostogu nebuvo…

Labai ****inai. Anksti keltis ir sedet suole, miegotiBaisu. NuoboduNežinauAngelas

biski baisoka, nes nauja shule,nauja klase ir pan.Laimingas bet siaip patiko Tūsas

atrode kaip didelis baisus koshmaras… ir tesiasi iki dabar… tikiuosi ryt pabust lovoj vasaros vidurys bus o iki moxlu dar toli bus… tikrai labai koshmarihska diena buvo… jei tikejausi bjaurios pradzios tai buvo trigubai bjauresne… brrrrr mokykla sux

Nieko gero…Nežinau

Ghm… diena… Na diena kaip diena… Kaip ir visada mokykloj…

Agha.Man ir taip pasirode,tik kad skaiciukas pasikeite Taip .Sekesi neblogai,butu geriau jeigu namu darbu netubu uzdave Žliumbia

prastai, naujokas esu Nežinau

oh plyn galva visa diena skaudejo, nerealiai pavargau ir ejnu jau mieguchio Cha cha

jo tarptawtine paxmelo diena shoolioj…Cha cha shiaip norma jej ne giesha bo mokytoja biski nesvejka.atostogawja vasaros 5Juokiasi

man zjb! ir rusu nebuwo Juokiasi
ryt isvis i sulia neinu :stuck_out_tongue: tvarkarasciai nesudaryti Juokiasi

agha pachmielo Girtas tai tikrai