kaip pirma diena mokykloje?

kaip pirma diena mokykloje?

man tai visai patikoApakęs

o ryt turbut sukursim nauja tema pavadinimu - kaip antra diena mokykloj?Mirkt ir taip toliau…kiekviena diena po tema…Cha cha

man siaip normaliaiŠypsena

tu teisus Taip

jei nebūtų buvę kai kurių mokytojų pamokų, būtų buvę visaiGerai
NekaltasCha cha

Boring Liūdnas beja buvau neishsimiegojus, paxmelna, visa diena galva skaudejo ir sheip labai levai jauchiaus… ET ta moxlo metu pradzhia! Liūdnas

nu puse velnioCha chatik lietuviu ir matiekos(klysa)tragiskosBaisuo siaip normaliai,po truputi susipazystamLaimingas

puse velnio…

Antra bus geresne.

GirtasGirtasGirtasGirtas manau daugeliui po vakar

Neskaitant daug pachmelingu veidu Cha cha Tai visai ok Taip Labai patiko Taip

jeigu nuja lietuviu mokytoja nebutu davusi saroso knygu kurias reiks iki kaledu perskaityt tai butu buwus labai chiki diena PiktasKanda bet turejo jinai viska sugadint PavargęsIgnoruoju tikra Kiaulė

iš kur žinai? Laimingas

o mum davė vasaros pradžioje dar didesne *pimp…*nia

is ryto buwo isterishka nuotaika(beja ne tik manCha cha)
o likusi dienos dfalis shoolioj visaj Gerai

mums irgi vasaros pradžioj davė. šiandien pirmasis jos klausimas ir buvo, ar visas knygas perskaitėm. aišku, kad niekas visų neskaitėNe tai ji eilinį sykį pasakė, kad "verksim kruvinom ašarom" ir kad neužilgo rašysim interpretaciją iš kažkurios knygos ištraukosKanda

Jei taip nusiteiksiu(to tikesiuos),taip ir bus.

Katastrofishka…Liūdnas Klase ziauriai susiskalde… Bewejk wisi mano draugai ishejo i kitas mokyklas… Priejo kazkokiu naujoku… Nu wienu zodziu, mano klase tarsi nebemano klaseNustebęs Wiskas labaj pasokejte…

gerai,kad pas mane to nėra

tas pats ir man Laimingas