Kaip patvarios Bangos poreles?

gyvenimas tik tiesė ir statistiškai nėra jokių pakilimų ir nuosmūkių Nekaltas

[/quote]

as nesu statistika ir negyvenu pagal statistiska gyvenimo linija Liežuvis

bet su mano mastysena man lengvaiu gyventi Mirkt
del nuomones sakymu- tai ja galima sakyti ar ne? Nekaltas
kazkaip susipainiojau, juk minejai,kad dauguma bedu buna tada,kai zmones i akis nesako savo nuomones Nekaltas
galbut tu priemi tik ta nuomone,kuri yra tau reikalinga…
peace…

Rengiam kovu turnyra meduje. Richius vs grietaMirkt

cia jau sena ishsemta tema Mirkt
beto,as nesu kovotoja Cha cha
yra 2 skirtingi zmones su skirtingomis nuomonemis- negi tai blogai? Tūsas

Na seniau tai budavo Nežinau oi budavo nesusipratimu "del Bangos", bet paskutini pusmeti kazkaip apmazejo, kad beveik isvis nepastebiu Šypsena arba tiesiog pripratome, arba adaptavome savo veiksmus Šypsena Taciau dabar mums su mieliausiaja banga itakos nebelabai ir tedaro Šypsena

Gerai, pasuksiu diskusija truputi kita linkme.

Nepatogumai bangieciams su savo ex ir esamaisiais, kai jiems tenka pabendrauti tiek Bangoje, tiek in real.

Ne karta is zmoniu, issiskyrusiu su vienais ir bendraujanciu su kitais, esu girdejes "Jei tusovkej sitas bus - manes nematysit". Susitikite, kad ne karta atsiranda neinformuotuju, kurie, manydami, jog vis dar bendraujate su kai kuo, smerkia uz tai, ka darote su kitais.

[blin. kazkaip sudetingai cia as sukeliau]

gyventi tiese daug ekonomiškiau Mirkt

P.S. reik mažiau domėtis

as nesu statistika ir negyvenu pagal statistiska gyvenimo linija Liežuvis

[/quote]

man ekonomiskumas svetimas Ne gyvenimas yra trumpas -todel reik patirti viska Mirkt

šiaip tai nebrandūs žmonės ir tiek… neverta domėtis. Man baisu pasidarė, kai tūsuose esantys "unreal friends" už akių nesant to žmogaus tiesiog varo ant… danunx, vadinasi dėjau ignorą tiem rodomiem jausmam ir pasiilgimam ir visom nesąmonėm, nes pernelyg sunku atsirinkt, kurie tikri.

P.S. bet kaip ir rašiau, draugų rast galima.

patyrimui tas netrukdo Mirkt tiesiog nesidomiu kritimais ir kilimais, tai gi visada aukštumoj Šypsena

o neinformuotiesiems nafik kistis i svetimus gyvenimus Nekaltas

hellou [;

taigis…poreliu patvarumas priklauso tik nuo paciu poras sudaranciu asmenybiu.faktas kai blynas.jei jos labai nores, tai b.b.d ant kitu bangieciu ir atsiribos nuo ju keliamu nesklandumu or smthg.aisq cia tas atvejis kai patvarumui kyla gresme is ‘tarkim kitu bangienciu ar jiems prijaucianciu’ [;

o apskritau tai yra kitas faktas - neieskokit laimes bangoj.nerasit.[nors ishimciu kogero yra ir ne viena]
pabuxatj taj galima, bet…aij nu gywenimas parodo kas ir kaip ;]]~

sutinku su Epsonu… banga "pabuxat" Nekaltas
nors ir tam ji man nelabai tinka…
bet cia mes snekam apie poreles… nesvarbu ar bangoj, susipazinai, ar siaip kazkur… nuo zmoniu priklauso
kai kam galbut gali uzkliuti kalbos uz nugaros…
galiu pasakyt tik tiek, kad poreles, kurios susipazista bangoj, bet nevaiksto i tusus - tikrai kartu islieka ilgiau Nekaltas
sorry jeigu ka, bet cia mano nuomone
nes pas jus per tusus totalus keksynas Nekaltas
neleisciau savo vaikino vieno i bangos tusa

tikrai neleidi? Mirkt

Nekaltas

as kalbejau apie tai, jei tureciau vaikina is bangos

vat apie ka as ir kalbejau. Apie neinformuotuma… Šypsena

va ka as ir pamirsau parasyt, kad tu daznai buni tuo neinformuotu Nekaltas
paskui kisiesi kur tau nereikia Šypsena

iš dalies pritariu Taip, nesudaro esmės kur susipažinai: Bangoj at viešojo tualeto prieigose. jei susipažinėliai nenori vienaip ar kitaip susisieti, tada jie ir išsiskirs, o jei įsikals sau į galvas, kad tinkamas prisitaikymas vienas iš kelių svarbiausių gerų santykių faktorių, manau būtų teigiama medalio pusė Gerai. čia kažkas panašaus, kai pora dirba tame pačiame darbe.
tik nesupratau apie kokį kešyną kalbi, juk galima lygiai taip pat bare pasėdėjus vos ne kaskart po "vienos dienos nuotykį" apturėt Nekaltas.

grieta peaseGėlė