Kaip patvarios Bangos poreles?

man neteko su tuom susidurti Ne
gal as renkuosi kitokius zmones bendravimui Nekaltas
tuos,kurie yra nuosirdus ir dziaugsis mano laime, o nepavydes Nekaltas

…kartais tavę susiranda, nors ir nebendrauji, bet jie pradeda labai "konkrečiai" su tavimi bendrauti…
Kanda
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/209040.281-=(581561259

tai nemanau, kad nenormalu… tai cool yra, tik vat būna įsižeidusių, kad ignoruoji arba kai nusibosta pasiunti Cha cha juk vien tai, kad aš bangoj nereiškia, kad kiekvienas, kuris čia yra mano draugas ir aš priklausau kažkokiai tai šeimai… cosanostra Cha cha

cia tipo,kad kitos rasineja? Cha cha
uj…man cia juokas
man ima bernas ir paraso :tu faina,jei nebutum pasikelus" Juokiasi
jis ka mane pazysta? Šypsena ne Šypsena tai dejau po zibureli ant tokiu rasanciu nesamones Šypsena

tiesiog reikia moketi abiem atskirti kur realybe , o kur tikras gyvenimas ir atrasti bendra kompromisa… Mirkt manau, kad jei radai antraja puse bangoj tai dar nereiskia , kad tai jau pasmerkta, juk ta pati zmogu galejai sutikti bet kur…

taip pat galima ir matyti kokie zmones yra bangoje ir kokie jie susitike Nekaltas siaip buna visisku paradoksu Juokiasi
anyway…as esu kokia esu - kam nepatinku,tas su manim ir nebendrauja Laimingas tas pats ir realiame gyvenime Šypsena juk kam apkartinti sau gyvenima bendraujant su nemaloniais zmonemis? Šypsena

Maruxz’as atsilogint muset pamirsho…Nekaltas

na taip …buna visko… bet virtualioj aplinkoj dazniausiai viskas vyksta pusiau "rimtai" , todel ir i jokias apkalbas ar siaip kokias nors nesamones nereikia kreip demesio…Mirkt
na aisku, kad ir reall ir virtualioj aplinkoj bendrauji tik su tais kurie tau patinka Taip

kodel taip nusprendei? Nekaltas

GeraiGerai maladec kaip pasakiai bet yra ir maruxo faktoriusCha cha

banga kalta gal tik tuo,kad 2 zmones, neturintys buti kartu, kuri laika visgi buvo kartu

Nius suves gal ir suveda banga bet tikrai nelaiko kartu taip kad kiekvieno reikalas su kuo buti Cha cha

nesamone Ne
oats zmogus tegu save kaltina, o ne banga Ne
mes daznai megstam kalte suverst visiems ishskyrus save Girtas
negerai Ne

o cia kaip suprast? Baisu

Man yra bjauru, kai uz akiu visi loja, o i akis tu esi pats fainiausias zmogus pasaulyNustebęs
Man geda, net pagalvot apie tai, keik as apie save esu nesamoniu prisiklausius, kiek apie man svarbius zmones,
kiek nuteikineta, kiek varyta, veliau paaiskeja, kad viskas atvirksciai…
krc esu ziauriai ziauriai nusivylus, ir jau pradedu tiket zmonem kurie sako jog as naivi…
Gal as patylesiu, nes man liezuvis neapsivercia, rasyt viesai, per daug asmeniska. JUk zmogfu snieko niekam blogo nenori, o ant taves kazkas s!ka nepagalvodamas , kadf gali iskaudint.
slykstuNežinau

zuikeli, suprantama, kad banga, ir pats zmogus ir ta jo ex-antroji puse niekuo nekalti,nes ne visos pasakos gerai baigiasi, o tuo labiau kiekvienas susiporavimas vedybomis Šypsena
tik siuo atveju susitikai bangoj, o ne knygyne, pvz. Paskui uz tai knygyno,klubo ir tt, gi nekaltinsi ir nesprogdinsi Šypsena

tema tai zjbzGerai
dar tokiso neskaiciau

as tai nieko tikrai nematau blogo bangoj Ne ishsikyriau su brangiu zmogumi,bet likom gerais draugais Taip teko aisku girdeti susitikimuose klausimu kaip cia yra,kad nebekartu-bet paaiskini-ir toliau ramiai bendrauji Nekaltas
cia gal tam tikra itaka turi ir zmogaus amzius Nekaltas
ai…jau lyg pezu i pievas Girtas

kartais galima pritaikyti patarle " kaip tu elgiesi su zmonemis - taip ir jie su tavimi elgsis " Taip
as taipogi esu naivi , per daug atvira ir jautri Nekaltas
nu ir nukenciu daznai nuo to Nekaltas nu ir ka Laimingas atsistoju ir toliau gyvenu Šypsena gyvenimas susideda is pakilimu ir nuosmukiu Nekaltas
p.s mano gyvenimo mastysena ir taip zinai Cha cha

zinai grieta, tu negali sakyt savo nuomones, nes nezinai mano situaciju, tad…
tavo mastysena isvis vaikiska, as ant tiek nesu naivi.
bet visokiu reikia